ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури


 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від

03.06.2008

 

             №

267

 

Про  забезпечення безперешкодного доступу

осіб з обмеженими фізичними можливостями до

об’єктів  соціальної інфраструктури                                                     

 

На  виконання Указу Президента  України від 01 червня  2005 року №900/2005 „Про першочергові заходи  зі створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними  можливостями”, доручень голови  обласної державної адміністрації, розпорядження голови  районної державної адміністрації від 22 квітня 2005 року №197 „Про районну програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення” була проведена значна робота.

Неодноразово проводилися наради з усіма керівниками   бюджетних та комерційних структур по питанню облаштування приміщень пандусами, поручнями та кнопками виклику. Була проведена співбесіда на рівні голови  райдержадміністрації з кожним із керівників стосовно вирішення порушеної проблеми.

З сільськими, селищним головами було проведено дві семінар-наради з вивчення проблемних питань щодо облаштування об’єктів  соціальної сфери пандусами та   запропоновані конкретні заходи для їх вирішення.

         Розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.12.2007 №509 було створено комітет забезпечення  доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури  у кількості 14 чоловік.

         В районі станом  на 26 травня 2008 року облаштовано засобами доступу 89%  об’єктів. Повністю створені сприятливі умови для безбар’єрного доступу в приміщеннях районної державної адміністрації та районної ради, управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центру зайнятості, районного Будинку культури.

         За результатами перевірки, яка була проведена в травні 2008 року щодо виконання Указу Президента України, доручень голів обласної та районної державних адміністрацій встановлено, що Липківським, Малятинським, Русивельським сільськими головами  взагалі було проігноровано виконання вищевказаних доручень. Так, в приміщеннях даних сільських рад та в приміщеннях фельдшерсько-акушерських пунктів, закладів культури і шкіл, які розташовані на підвідомчій території відсутні не тільки пандуси, а й кнопки виклику.

         Окремими керівниками установ і організацій було приділено недостатньо уваги виконанню означених заходів. Не облаштовані пандусами приміщення районного суду та відділення ВАТ „Ощадний банк України”, приміщення районного суду обладнане кнопкою виклику.

          Враховуючи вищезгадане та з метою виконання поставлених завдань щодо  створення сприятливих умов для безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями:                                                                              

              1. Відмітити належну роботу управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації  щодо  виконання  в районі Указу Президента України  від 01 червня 2005 року №900/2005 „Про першочергові заходи зі створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями” та  розпорядження голови райдержадміністрації  від 22.04.2005 №197 „Про районну програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення”.

 

2.  Визнати недостатню роботу виконкомів Липківської (в.о. сільського голови Жолобчук Г.М.), Малятинської (сільський голова Генеральчук В.О.) та Русивельської (сільський голова Невірковець М.І.) сільських рад щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення.

 

3.      Рекомендувати:                                                                       

3.1  керівництву Гощанського відділення ВАТ „Ощадний банк України”  та Гощанського районного суду  вжити заходів щодо облаштування адміністративних приміщень пандусами;

3.2  представникам релігійних громад вирішити питання про обладнання та встановлення пандусів, кнопок виклику та відповідних вказівників при церквах та молитовних будинках;

3.3  власникам аптечних закладів району облаштувати пандуси, кнопки виклику, відповідні вказівники та під’їзди до установ.

 

4.  Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальних органів міністерств та відомств України, виконкомам селищної та сільських рад вжити негайних заходів та завершити роботу  щодо забезпечення       облаштування пандусами адміністративних приміщень впродовж двох тижнів.

 

5.  Начальнику  відділу  регіонального  розвитку  та  будівництва    районної

державної       адміністрації      Горішному В.П.   не     приймати    об’єкти   в

експлуатацію  без    виконання   вимог   державних  будівельних норм  щодо безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

6. Управлінню праці та соціального захисту населення до 1 серпня 2008 року  підготувати фотозвіт щодо забезпечення облаштування  пандусами та кнопками виклику адміністративних приміщень, установ та організацій  району, в т.ч. сільських, селищної рад.

 

 

7. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до 20 червня 2008 року та 1 серпня 2008 року.

 

8.  Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації та інформувати райдержадміністрацію до 25 червня та 5 серпня 2008 року.  

 

               9. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника голови      адміністрації Владичука Г.М.

        

 

                                     

                  Голова адміністрації                    В.Харковець 

                  
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ