ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про заходи з протидії ВІЛ – інфекції / СНІДу та їх вплив на стабілізацію епідеміологічної ситуації з ВІЛ- інфекції / СНІДу в районі


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

22.03.2008

 

         №

149

 

 

Про заходи з протидії ВІЛ – інфекції / СНІДу

та їх вплив на стабілізацію епідеміологічної

ситуації з ВІЛ- інфекції / СНІДу в районі

 

Станом на 01.01.2008 в районі проживає 8 ВІЛ-інфікованих громадян, на „Д” обліку центральної районної лікарні перебуває 6 громадян, 2 громадян знаходиться на спостереженні в обласному центрі профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом. Двом новонародженим дітям від ВІЛ-інфікованих матерів знято діагноз ВІЛ-інфекції. В 2008 році народилася одна дитина від ВІЛ-інфікованої матері, але статус дитини на сьогодні не відомий.

       Однак, неофіційна статистика свідчить, що прихованих ВІЛ-інфікованих громадян налічується набагато більше.

      Впродовж 2007 року в районі обстежено 5,02 % населення на СНІД.

      В районі створена та функціонує координаційна рада з питань запобігання поширення ВІЛ – інфекції / СНІДу.

     В березні 2008 року розроблена та затверджена районна програма   забезпечення профілактики ВІЛ-інфенкції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2008 рік .

      Впродовж 2007 року відбулося 3 засідання районної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу. З початку 2008 року відбулося 2 засідання координаційної ради, одне з яких проводилося на базі кабінету „Довіра” при районній центральній лікарні.

    Районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечена організація роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи в сільській місцевості», в рамках якого здійснюються виїзди у села району з показами відеолекторіїв з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі (в т.ч. із профілактики ВІЛ/СНІДу) та формування здорового способу життя.

          Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення стабілізації епідеміологічної ситуації з ВІЛ- інфекції/СНІДу в районі:

 

  1. Головному лікарю району В. Рудюку:

1.1.                      до 1 липня 2008 року привести функціонування кабінету «Довіра» відповідно до вимог наказу управління охорони здоров‘я обласної державної адміністрації від 26.09.2006   № 268  «Про введення в дію Типового положення про кабінет «Довіра»;

1.2.                      забезпечити можливість добровільного, безоплатного, анонімного обстеження на ВІЛ-інфекцію  5% всього населення району.

 

  1. Голові координаційної ради з питань  запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу Г. Владичуку:

2.1. взяти під особистий контроль забезпечення виконання Указу Президента України від 12.12.2007  №1208/2007 «Про додаткові невідкладні заходи щодо протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні»;

2.2.  тримати на постійному контролі хід виконання районної програми  «Про забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2008 рік»;                                                                           

2.3.   тримати на постійному контролі питання належного функціонування кабінету «Довіра». 

                                   

3.  Заслуховувати на засіданнях колегії районної державної адміністрації звіти головного  лікаря центральної районної лікарні щодо вжитих заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та шляхи вирішення проблемних питань.

 

4. Редакціям районної газети «Рідний край» та радіомовлення   забезпечити постійне висвітлення в засобах масової інформації ситуації щодо проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу в районі, розміщувати матеріали щодо попередження та профілактики виникнення випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію.

 

5.  Гощанській центральній районній лікарні та центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді посилити санітарно-виховну роботу серед населення району щодо інфікування ВІЛ та пропаганди здорового способу життя.

 

6. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію  до 1 липня та 1 грудня 2008 року.

  

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Владичука Г.М.

 

 

 

  Голова адміністрації                                                      В. Харковець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ