ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації та про визнання земельних часток (паїв)невитребуваними земельними частками(паями) на території Майківської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 04 липня 2013 року

Номер: 273

Дата оприлюднення: 04.07.2013

 

 

Про визнання таким, що втратило чинність

розпорядження голови райдержадміністрації

та про  визнання земельних часток (паїв)

невитребуваними земельними частками

(паями)  на території  Майківської  сільської ради

 

 

  Розглянувши   клопотання   Майківської  сільської   ради   від  10 червня 2013 року  № 217/02-06, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення”  Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року № 1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі”, статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

1.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23 липня 2012 року № 388 «Про передачу невитребуваних (не переоформлених) земельних часток (паїв) в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю  «Агро ХХІ»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Майківської  сільської ради».              

         2.Земельні частки (паї), які не отримали громадяни, визнати невитребуваними земельними частками (паями) до моменту отримання їх власниками або спадкоємцями правовстановлюючих документів на право власності  на земельні ділянки  згідно з додатком.

3.Виконкому  Майківської сільської ради провести відповідні організаційні заходи щодо залучення інвесторів, пошуку орендарів, спроможних обробити і виплатити орендну плату.

        

         4.Постійно діючій комісії з визначення орендної плати за земельні ділянки спільно з Управлінням Держземагентства у Гощанському районі розглянути можливість щодо передачі  невитребуваних земельних часток (паїв) в оренду.

         5.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації підготувати проекти договорів оренди  невитребуваних земельних часток (паїв)  у разі звернення інвестора.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова  адміністрації                                                                   Г. Владичук

                                                                         
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ