ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами іорганізаціями Гощанського району на 2013 організаціями Гощанського району на 2013


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 04 липня 2013 року

Номер: 275

Дата оприлюднення: 04.07.2013

 

 

Про ліміти споживання теплової
і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями  Гощанського району на 2013 рік

 

 

На виконання статтей 51, 77 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови облдержадміністрації від 04 червня 2013 року № 299 “Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями області на 2013рік ”, з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району та економії коштів:

1. Затвердити ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району згідно з додатками 1-5.

2. Виконавчим комітетам сільських, селищної рад, керівникам установ та організацій, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів:

1) власними розпорядженнями та наказами встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках в розрізі бюджетних установ і організацій в межах лімітів, затверджених цим розпорядженням.

До 10 липня 2013 року подати в управління економіки райдержадміністрації та енергопостачальним підприємствам району копії власних наказів.

2) забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам та 100-відсотковим їх фінансуванням.

Притягати до відповідальності керівників підпорядкованих підприємств, установ і організацій за ухилення від повних і своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії, недотримання встановлених лімітів споживання, про що

інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним, за формою згідно з додатком 6.

3. Гощанському управлінню по експлуатації газового господарства
ПАТ „Рівнегаз”, Гощанській дільниці ПАТ „Рівнеобленерго” забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісячно інформувати райдержадміністрацію до 05 числа наступного періоду за формою згідно з додатком 6 у розрізі окремих споживачів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця до 05 числа надавати райдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ, організацій, що фінансуються з районного та місцевих бюджетів на поточний рік та стану їх розрахунків за спожиті енергоносії (у розрізі головних розпорядників коштів).

5. Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ та організацій-споживачів енергоносіїв, визначених у додатках 1-5.

6. Управлінню економіки райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації про хід виконання розпорядження щомісяця до 10 числа.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 8 червня 2012 року № 319 “Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями Гощанського району на 2012 рік ”.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

В.о. голови адміністрації                                                   С.Марчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ