ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 19 червня 2013 року

Номер: 252

Дата оприлюднення: 19.06.2013

 

 

Про виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”

 

 

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”,  відповідно до Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”, Плану організації виконання завдань, визначених Указом Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 05 червня 2013 року (протокол № 39), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 червня 2013   року № 325 Про виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території:

 

1. Затвердити заходи щодо виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території” (далі - заходи) згідно з додатком.

 

2. Виконавцям забезпечити реалізацію заходів, про що інформувати райдержадміністрацію щоквартально до 20 числа останнього місяця кварталу, а в разі недодержання статей 2 і 3 Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 - невідкладно.

 

3. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації про стан виконання заходів щоквартально до 25 числа останнього місяця кварталу.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                   Г.Владичук

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження  голови

райдержадміністрації

19.06.2013 № 252

 

 

ЗАХОДИ

щодо  виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”

 

1. Забезпечувати подання обласній державній адміністрації у щорічних звітах та періодичних інформаціях про виконання на відповідній території місцевими державними адміністраціями покладених на них повноважень, суспільно-політичне, суспільно-економічне, екологічне, інше становище регіонів, пропозицій щодо необхідності удосконалення законодавства і практики його реалізації.

 

 

Постійно

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації,

керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації,

керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

 

2. Додержуватись установлених строків розгляду питань про погодження призначення на посади керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 року № 45 “Про затвердження Порядку призначення на посади керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади” та чинного законодавства, керівників підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, звільнення з посад керівників таких підприємств, установ і організацій.

 

 

Постійно

Відділ правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації,

сектор контролю апарату райдержадміністрації

 

3.  Забезпечити розгляд питання про попереднє погодження звільнення з посад керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, призначення на посади та звільнення з посад їх заступників, керівників структурних підрозділів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що забезпечують реалізацію повноважень інших центральних органів виконавчої влади, та їх заступників у двотижневий строк.

 

 

Постійно

Відділ правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації

 

4. Передбачати  під час формування і затвердження планів роботи колегії райдержадміністрації розгляд інформацій про роботу територіальних органів центральних органів виконавчої влади, їх структурних підрозділів, що забезпечують реалізацію повноважень інших центральних органів виконавчої влади, про роботу підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; питань про відповідність займаній посаді керівників, інших працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; розробляти та вносити в установленому порядку за результатами таких слухань пропозиції щодо вдосконалення діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади, їх структурних підрозділів, взаємодії таких органів, підрозділів, підприємств, установ та організацій з місцевими державними адміністраціями.

 

 

Постійно

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації,

керівники структурних підрозділів

райдержадміністрації,

керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади

 

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                           О.Гажаман

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ