ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 17 червня 2013 року

Номер: 247

 

Дата оприлюднення: 17.06.2013

 

 

Про підсумки проведення комплексу

весняно-польових робіт в

сільськогосподарських підприємствах району

 

 

Підводячи підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт в 2013 році, встановлено, що сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами району були вжиті необхідні заходи з  проведення комплексу весняно-польових робіт, завершення посівної компанії 2013 року в оптимальні агротехнічні строки.

Поряд з цим в окремих господарствах не забезпечено проведення прогнозованих посівів сільськогосподарських культур, не всі орендовані орні землі задіяні у виробництво.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення подальшого догляду та збирання врожаю сільськогосподарських культур в 2013 році, відповідно до повноважень, передбачених статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) Вжити заходів по організації повного обліку посівних площ по всіх категоріях господарств та подати в установлені терміни звіти в органи державної статистики.

2) Сприяти сільськогосподарським товаровиробникам у закупівлі необхідної кількості мінеральних добрив, засобів захисту рослин, інших матеріально-технічних ресурсів, необхідних для успішного проведення догляду за посівами сільськогосподарських культур.

3) Активізувати роботу підприємств агропромислового комплексу щодо підготовки та технологічної наладки зернозбиральної техніки.

4) Провести аналіз структури посівних площ в сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах,  не допустити зменшення посівних площ озимих зернових культур під урожай 2014 року.

5)  З метою фінансового забезпечення  збирання вирощеного урожаю та успішного проведення посіву озимих культур під урожай 2014 року, активізувати роботу сільськогосподарських підприємств по залученню кредитних ресурсів.

6) З метою проведення оцінки діяльності ТзОВ «Лендком-Симонів» на території району, підготувати лист державній сільськогосподарській інспекції в Рівненській області.

 7) До 01 листопада 2013 року провести інвентаризацію об’єктів на підприємствах агропромислового комплексу району.

8) З метою оцінки ефективності розподілу посівних площ та коригування їх структури, впродовж 2013 року провести співбесіди з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

9) Спільно з управління Держземагентства в Гощанському районі тримати на контролі питання проведення розрахунків за оренду земельних паїв сільськогосподарськими підприємствами з громадянами району та активізувати роботу щодо переоформлення державних актів на право власності на земельні ділянки спадкоємцями після смерті орендодавців.

 

                                                                                                             

2.Виконавцям про виконання розпорядження  інформувати районну державну адміністрацію до 01 грудня 2013 року.

 

3.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 05 грудня 2013 року.

 

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                           Г.Владичук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ