ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів


 

Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 28 травня 2013 року

Номер: 208

Дата оприлюднення: 28.05.2013

 

 

Про проведення інвентаризації

радіоактивних відходів

 

 Відповідно до статті 14 Закону України „Про поводження з радіоактивними відходами”, Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Державного   комітету   ядерного  регулювання України від 11 лютого 2003 року

№ 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 лютого 2003 року за № 160/7481, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 травня 2013 року  № 265 «Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів» та з метою виявлення радіоактивних відходів на території району, здійснення контролю за їх обліком, переміщенням, накопиченням і своєчасною передачею спеціалізованим підприємствам з поводження з радіоактивними відходами:

 

1. Затвердити склад районної комісії з проведення інвентаризації радіоактивних відходів (далі – районна інвентаризаційна комісія) згідно з додатком.

2. Керівникам підприємств, установ, організацій, медичних закладів, діяльність яких пов’язана з утворенням радіоактивних відходів до 30 травня 2013 року створити відповідні інвентаризаційні комісії. Копії рішень, розпоряджень, наказів до 03 червня 2013 року надіслати відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації.

3. Районній інвентаризаційній комісії:

1) Забезпечити координацію та контроль за роботою інвентаризаційних комісій на підприємствах, в установах та організаціях, а також оперативне вжиття заходів щодо усунення виявлених у ході інвентаризації недоліків.

2) Інвентаризацію радіоактивних відходів на підприємствах, в установах і організаціях та медичних закладах провести протягом червня - серпня поточного року.

       4. Інвентаризаційним комісіям підприємств, установ, організацій, медичних закладів матеріали інвентаризації надати районній інвентаризаційній комісії через відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації до 10 вересня 2013 року.  

       5. Районній інвентаризаційній комісії узагальнені дані інвентаризації радіоактивних відходів до 20 вересня 2013 року подати обласній інвентаризаційній комісії через управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

       6. Районній інвентаризаційній комісії та  інвентаризаційним комісіям підприємств, установ, організацій, медичних закладів, інвентаризацію радіоактивних відходів провести відповідно до Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом   Державного   комітету  ядерного  регулювання  України  від 11 лютого 2003 року № 27.

        При виконанні вищезазначеного Порядку врахувати закриті джерела іонізуючого випромінювання, що не використовуються та плануються до переведення до категорії радіоактивних відходів.

       7. Взяти до відома, що інвентаризацію радіоактивних відходів підприємств, установ і організацій, які належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження та Мінерговугілля України здійснюють інвентаризаційні комісії, утворені наказами цих центральних органів виконавчої влади.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 16 жовтня 2010 року № 188 „Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів”.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

Голова адміністрації                                                       Г.Владичук                                                      


Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації
28.05.2013 208

 

С К Л А Д

районної комісії з проведення інвентаризації

радіоактивних відходів

 

 

Супрунець 

Леонтій Володимирович            - заступник начальника управління,                                                                     начальник відділу інфраструктури,                                                                 житлово- комунального господарства,                                                                     будівництва, та цивільного захисту                                                                     управління економіки райдержадміністрації,                                                                        голова комісії

 

Члени комісії:

 

Бугай

Сергій Олександрович                 - головний лікар комунального закладу

                                                        "Центр первинної медико-санітарної                                                                     допомоги"

Нерода

Мирослава Анатоліївна              - головний спеціаліст відділу інфраструктури,                                              житлово- комунального господарства,                                                           будівництва, та цивільного захисту                                                               управління економіки райдержадміністрації

Палейчук                                    

Олександр  Миколайович         - начальник 5 державної пожежно-рятувальної                                                       частини Територіального управління МНС                                                        України в Рівненській області

Рудюк

Володимир Михайлович             - головний лікар Гощанської центральної

                                                        районної лікарні

Янків

Володимир Андрійович           - лікар загальної гігієни Острозького                                                               міжрайонного управління                                                                                        Держсанепідемслужби України

                                                    в Рівненській області (за згодою)

 

 

 

Заступник голови адміністрації                                               М. Ющук

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ