ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ «Лани Рівненщини» невитребувані земельні частки (паї) громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Криничківської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 13 червня 2013 року

Номер: 231

Дата оприлюднення: 13.06.2013

 

 

Про надання  в оренду ТзОВ «Лани Рівненщини»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

для ведення товарного сільськогосподарського  

виробництва  на території  Криничківської сільської ради

  

Розглянувши  клопотання ТзОВ  «Лани Рівненщини»  від  24  травня  2013  року  № 33 та протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 04 червня  2013 року № 5, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі», статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1.Надати в оренду ТзОВ  «Лани Рівненщини» терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 98,01  га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Криничківської сільської ради згідно з додатком.  

          2.Відповідно до клопотання ТзОВ «Лани Рівненщини» встановити  розмір орендної плати 4 %  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

          3.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держземагентства у Гощанському  районі підготовити проект  договору оренди із ТзОВ «Лани Рівненщини» та подати його райдержадміністрації.

4.ТзОВ «Лани Рівненщини» укласти відповідний договір  оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести його реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

          5.Виконкому Криничківської сільської ради  провести  реєстрацію договору оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                                         Г. Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

25 жовтня 10.00

- засідання колегії РДА під керівництвом в.о. голови РДА, заступника голови колегії Юрія Ястремського (зал засідань).

Розглядатимуться питання:

1. Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 9 місяців 2019 року.

2. Про стан обслуговування потребуючих громадян Гощанським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Актуальні запити на надання пропозицій програм та проектів