ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про розвиток дошкільної освіти в районі


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 13 червня 2013 року

Номер: 237

Дата оприлюднення: 13.06.2013

 

Про розвиток дошкільної освіти в  районі

 

 

         На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 лютого 2011 року № 48 «Про районну програму розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки» та  з метою розвитку дошкільної освіти в районі:

         1. Виконкомам сільських і селищної рад:

         1) Передбачити кошти в місцевих бюджетах  для проведення ремонтних робіт у дошкільних закладах та придбання необхідного інвентаря.

         2) Тримати на постійному контролі питання дотримання санітарно- гігієнічних  вимог харчування та покращувати його якість.

         3) Привести у відповідність штатні розписи дошкільних навчальних закладів до вимог наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04 листопада 2010 року № 1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів».

         4) З метою охоплення дітей дошкільною освітою вивчити питання та подати  свої пропозиції щодо використання існуючих приміщень чи побудови нових, або виділення земельних ділянок під будівництво дошкільних навчальних закладів на території сільських, селищної рад.

          2. Визнати недостатньою роботу виконкому Русивельської сільської ради  щодо виконання вимог Закону України «Про дошкільну освіту».

          3. Відділу освіти райдержадміністрації вжити вичерпних заходів для створення дошкільних навчальних закладів з короткотривалим перебуванням дітей 5-річного віку в селах Вільгір,  Дмитрівка, Дорогобуж, Мнишин, Красносілля, Томахів.

          4. Виконкомам Симонівської,  Бабинської сільських та Гощанської  селищної рад розглянути питання відкриття додаткових груп в дитячих навчальних закладах.

           5. Виконкому Синівської сільської ради розглянути питання виділення з сільського бюджету  коштів на утеплення приміщення дошкільного закладу «Терентіївський навчально-виховний комплекс».

            6. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати  райдержадміністрацію щопівріччя до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

            7. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити узагальнення  інформацій  щопівріччя до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

            8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                         Г.Владичук           
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ