ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТОВ «Агро ХХІ» невитребувані земельні частки (паї) громадян та земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бочаницької сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 05 червня 2013 року

Номер: 220

Дата оприлюднення: 05.06.2013

 

 

Про надання  в оренду ТОВ «Агро ХХІ»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва

на території Бочаницької сільської ради

  

 Розглянувши  клопотання  ТОВ  «Агро ХХІ» від 16 квітня  2013    року № АІ – 353а-04-13, клопотання Бочаницької сільської ради від 01 квітня 2013 року № 97, та протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 29 квітня 2013 року №3, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі», статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1. Надати в оренду ТОВ «Агро ХХІ» терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 35,30 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Бочаницької сільської ради згідно з додатком.  

2.Передати ТОВ «Агро ХХІ» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців земельні ділянки загальною площею 9,25 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель сільськогосподарського призначення (рілля) на території Бочаницької сільської ради.

          3.Відповідно до клопотання ТОВ «Агро ХХІ» встановити  розмір орендної плати 4%  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

          4.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держземагентства у Гощанському  районі підготовити проекти договорів оренди із ТОВ «Агро ХХІ» та подати їх райдержадміністрації.

5. ТОВ «Агро ХХІ» укласти відповідні договори оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести їх реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

          6. Виконкому Бочаницької сільської ради  провести  реєстрацію договорів оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                                           Г. Владичук

 

                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ