ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про порядок організації чергування керівництва райдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні длявирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 24 травня 2013 року

Номер: 202

Дата оприлюднення: 24.05.2013

 

 

Про порядок  організації  чергування

керівництва райдержадміністрації на

робочих місцях  у святкові дні для

вирішення питань, пов’язаних з

ліквідацією наслідків надзвичайних

ситуацій

 

         Відповідно  до   постанови    Кабінету   Міністрів   України                              від  10 квітня 2013 року № 254 "Про затвердження Типового порядку організації  чергування  керівників і заступників керівників центральних та місцевих органів  виконавчої влади  на робочих місцях  у святкові   дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, на виконання розпорядження  голови  облдержадміністрації від 30 квітня 2013 року № 220 "Про порядок  організації  чергування  керівництва облдержадміністрації  на робочих місцях  у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій”,  з метою визначення механізму організації чергування керівництва  райдержадміністрації на робочих місцях  у святкові дні для оперативного та  ефективного вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути  у такі дні:

         1. Визначити, що  чергування  в райдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, здійснюють   перший  заступник  та заступники  голови  райдержадміністрації.

         2. Чергування здійснювати з метою:

оперативного прийняття рішень  та організації робіт, пов’язаних                         з ліквідацією надзвичайних ситуацій;

організації  взаємодії  і координації  дій місцевих органів  виконавчої влади  щодо ліквідації надзвичайних ситуацій.

 

3. Заступнику голови райдержадміністрації з організаційно-кадрових питань  не менш як за десять днів  до святкових  днів подати на затвердження графік  чергування  посадових осіб, визначених у пункті 1 цього розпорядження, доводити його до відома чергових та надсилати облдержадміністрації  не менш як за п’ять днів до святкових днів.

4. Відділу  інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації:

розробити інструкцію  для посадових осіб, які здійснюють чергування;

підготувати витяги з класифікатора  надзвичайних ситуацій та                             з нормативно-правових документів, що регламентують  порядок реагування на такі ситуації;

розробити план реагування  райдержадміністрації  на надзвичайні  ситуації у частині, що стосується  чергового райдержадміністрації.

5. Посадовим особам, які здійснюють чергування:

постійно  перебувати на своєму  робочому місці  і мати документи, які  зазначені у пункті 4 цього розпорядження;

 підтримувати  зв’язок  з відповідальною  посадовою особою облдержадміністрації;

 у межах повноважень райдержадміністрації  організовувати проведення  моніторингу  стану виконання робіт, пов’язаних  з ліквідацією наслідків надзвичайних  ситуації.

6. Встановити час чергування - з 9.00 до 9.00  наступної доби.

7. У разі виникнення надзвичайної ситуації посадовій особі,   яка здійснює  чергування, готувати та подавати  звіт  про чергування                                із зазначенням часу, місця  попередніх масштабів надзвичайної ситуації  та її наслідків, вжитих  заходів.

8. Контроль  за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова  адміністрації                                                                      Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ