ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про проведення конкурсу на заміщення посади тимчасово відсутнього працівника – головного спеціаліста відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 22 травня 2013 року

Номер: 74

Дата оприлюднення: 22.05.2013

 

 

Про проведення конкурсу на заміщення

посади тимчасово відсутнього працівника –

головного спеціаліста відділу інфраструктури,

житлово-комунального господарства,

будівництва та цивільного захисту управління

економіки райдержадміністрації

 

Відповідно до статті 15 Закону України  «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 412 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розпорядження голови районної державної адміністрації від                     12 вересня 2012 року № 171-к «Про організацію проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в райдержадміністрації»:

 

   1. Оголосити конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього працівника (відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) - головного спеціаліста  відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації.

   2. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації розмістити текст оголошення про проведення та умови конкурсу на заміщення посади тимчасово відсутнього працівника (відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) - головного спеціаліста  відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації у засобах масової інформації.

   3. Конкурсній комісії на заміщення вакантних посад державних службовців в Гощанській районній державній адміністрації забезпечити проведення іспиту та співбесіди з кандидатами на зайняття посади тимчасово відсутнього працівника (відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) - головного спеціаліста  відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації і за їх результатами підготувати пропозиції щодо призначення на посаду, стажування чи зарахування до кадрового резерву.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гажаман О.І.         

 

                                                                                                                                                                                                             

Підстава: лист управління економіки райдержадміністрації від 20 травня                    2013 року № 40.

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                       Г. Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ