ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про укладання, виконання колективних договорів на підприємствах, в організаціях та установах району незалежно від форми власності, виконання законодавства про оплату праці та забезпечення соціального захисту працівників в шкідливих і важких умовах праці


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 07 травня 2013 року

Номер: 176

Дата оприлюднення: 07.05.2013

 

 

Про укладання, виконання колективних договорів на

підприємствах, в організаціях  та установах району

незалежно від форми власності,  виконання законодавства

про оплату праці та забезпечення соціального захисту

працівників в шкідливих і важких умовах праці

 

 

З метою забезпечення  виконання законів України „Про оплату праці”, „Про колективні договори і угоди”, постанови Кабінету Міністрів від 17 листопада 1997 року №1290  „Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці”, забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих в шкідливих і важких умовах праці:

1. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із  заробітної плати, (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат тримати на постійному контролі питання своєчасності виплати  заробітної плати.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації,  районній раді профспілки агропромислового комплексу:

1) Сприяти сільськогосподарському підприємству ТОВ „ Агро –ХХІ” в укладенні колективного договору.

2) Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств вжити вичерпних заходів по дотриманню вимог міжгалузевих угод щодо виплати заробітної плати, а також збільшення відсотку заробітної плати в собівартості продукції та фонду оплати праці у валових витратах підприємств.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) Здійснювати  моніторинг показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності.

2) Забезпечити включення до колективних договорів установ, підприємств та  організацій зобов'язань щодо своєчасності виплати заробітної плати та інших державних гарантій з питань оплати праці.

3) Постійно проводити повідомну реєстрацію колективних договорів та забезпечити соціальний захист працюючих в шкідливих умовах праці на підприємствах, в організаціях та установах незалежно від форм власності, якісне проведення атестації робочих місць.

4) Сприяти розвиткові соціального партнерства у вирішенні зазначених питань та  виконанню  взаємних  зобов'язань сторонами у здійсненні трудових відносин.

5) До 01 червня 2013 року вжити заходів, в межах наданих чинним законодавством повноважень, щодо укладення колективного договору сільськогосподарським підприємством ТОВ „Агро – ХХІ”.

6) Відповідно до вимог чинного законодавства до 01 червня 2013 року вжити заходів щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці на приватному підприємстві «Євробіол».

4. Рекомендувати головному державному інспектору праці територіальної державної інспекції праці в Рівненській області Мосійчуку С.О. активізувати роботу по забезпеченню додержання законодавства про працю установами і підприємствами незалежно від форм власності та фізичними особами, які використовують найману працю.

5. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 липня 2013 року.

6. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 липня 2013 року.

7.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації винести питання виконання розпорядження на засідання колегії райдержадміністрації у ІІІ кварталі 2013 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Г. Владичук  

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ