ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за І квартал 2013 року


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 30 квітня 2013 року

Номер: 170

Дата оприлюднення: 30.04.2013

 

Про організаційно-кадрове забезпечення

повноважень органів виконавчої влади щодо

роботи галузей господарського комплексу

району та виконання бюджету  за І квартал 2013 року

 

 

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за І квартал 2013 року та з метою забезпечення подальшого економічного зростання та підвищення життєвого рівня населення, відповідно до повноважень, передбачених статтею 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

 

1. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) забезпечити проведення в повному обсязі комплексу весняно-польових робіт;

2) вжити заходів щодо стабілізації ситуації в галузі тваринництва;

3) спільно з сільськими та селищним головами продовжити роботу по створенню сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для забезпечення потреб сільського населення з обробітку землі, заготівлі і збуту сільськогосподарської продукції;

4) спільно з виконкомами сільських, селищної рад активізувати роботу щодо придбання доїльних установок для господарств населення, що утримують 3 і більше корів.

Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 10 числа.

5) до 01 вересня 2013 забезпечити проведення обстеження орендованих агропромисловими підприємствами земель району щодо збереження родючості ґрунтів.

 

2. Рекомендувати міжрайонній державній податковій інспекції Рівненської області Державної податкової служби:

1) забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, покращення стану фінансової дисципліни платників;

2) вжити вичерпних заходів щодо зменшення заборгованості зі сплати податкових та інших обов’язкових платежів.

 

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з міжрайонною державною податковою інспекцією Рівненської області Державної податкової служби, сільськими та селищним головами:     

1) забезпечити виконання планових показників власних надходжень районного та місцевих бюджетів;

2) посилити контроль за недопущенням виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості.

 

4. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в Гощанському районі:

1) забезпечити виконання планових показників власних надходжень до бюджету Пенсійного фонду України в Гощанському районі;

2) вжити заходів щодо зменшення заборгованості з недоїмки по сплаті страхових внесків, пільгової пенсії та єдиного соціального внеску.

 

5. Рекомендувати управлінню Держземагентства у Гощанському районі:

1) продовжувати роботу щодо пошуку та належного документального оформлення земельних ділянок промислового призначення, які можуть бути запропоновані потенційним інвесторам для реалізації нових інвестиційних проектів;

2) вжити заходів щодо прискорення юридичного оформлення права користування земельними ділянками, які використовуються суб’єктами господарювання без правовстановлюючих документів та припинення права користування зазначеними ділянками в установленому чинним законодавством порядку;

3) активізувати роботу щодо видачі державних актів на право власності на земельну ділянку власникам земельних паїв та іншим громадянам.

 

6. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) забезпечити постійний контроль за станом виплати заробітної плати та недопущенням виникнення заборгованості по ній;

2) забезпечити включення до колективних договорів установ, підприємств та організацій зобов’язань щодо своєчасності виплати заробітної плати та інших державних гарантій з питань оплати праці;

3) тримати на постійному контролі стан соціальних виплат жителям району.

 

7. Визнати недостатньою роботу виконкомів Дулібської, Курозванівської, Посягвівської, Русивельської, Бочаницької, Рясниківської, Симонівської сільських рад з виконання надходжень по власних доходах сільських бюджетів.

 

8. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації:

1) спільно з виконкомами сільських, селищної рад забезпечити виконання планових показників по будівництву в районі та активізувати роботу із введення в експлуатацію житлових будинків.

Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 10 числа.

2) тримати на постійному контролі питання поводження з твердими побутовими відходами.

 

9. Управлінню економіки райдержадміністрації протягом травня 2013 року організувати проведення наради з причетними сільськими, селищним  головами щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

10. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію у визначені терміни та до 25 грудня 2013 року.

 

11. Управлінню економіки райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 30 грудня 2013 року.

 

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М. та заступників голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                               Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ