ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про районну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 01 квітня 2013 року

Номер: 132

 

Дата оприлюднення: 01.03.2013

 

 

Про районну програму запобігання

виникненню надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру

та захисту населення і територій у разі

їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

         Відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки", на виконання підпункту 5 пункту 1 Плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.серпня 2012 року № 627-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2013 року № 154  "Про обласну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки":

         1. Схвалити районну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки" (далі – Програма), що додається.

         2. Відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

         3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щороку при затвердженні районного бюджету та коригуванні його на поточний рік передбачити кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

         4. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати райдержадміністрацію щороку до 20 грудня.

         5. Відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації про стан виконання розпорядження  щороку до 20 січня.

         6. Враховуючи, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 листопада.2012 року № 1028 визнана такою, що втратила чинність, Державна цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту на 2009 – 2013 роки - визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 12 жовтня 2009 року № 540 "Про районну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2009 – 2013 роки".

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                            Г.Владичук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації
01.04.2013 № 132

 

Районна програма

запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

 

Районна програма запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки" та вимог підпункту 5 пункту 1 Плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 № 627-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2013 року № 154 "Про обласну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки".

I. Мета Програми

Метою районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (далі – надзвичайні ситуації), підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від їх наслідків.

II. Шляхи та способи розв'язання проблеми

Оптимальним варіантом розв'язання проблеми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення є реалізація державної політики у сфері запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та захисту населення і територій у разі їх виникнення з використанням ресурсів держави, області та інших джерел, не заборонених законом.

III. Заходи і завдання Програми

1. Програма передбачає здійснення першочергових заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за такими напрямами:

1)  інженерний захист територій від надзвичайних ситуацій;

2)  запобігання виникненню та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах і територіях, що характеризуються незадовільним техногенним та екологічним станом;

3)  очищення територій від вибухонебезпечних предметів;

4)  реабілітація територій, забруднених внаслідок військової діяльності;

5)  матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту;

6)  підвищення ефективності оперативного та комплексного реагування на надзвичайні ситуації.

2. Для розв'язання проблем захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій передбачається проведення комплексу робіт щодо:

1)  захисту населення і територій від шкідливої дії вод;

2)  удосконалення системи контролю за греблями гідроспоруд;

3)  приведення території, забрудненої боєприпасами та іншими вибухонебезпечними предметами, в екологічно безпечний стан;

4)  знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів;

5)  приведення в екологічно безпечний стан забрудненої території об'єктів військової інфраструктури;

6)    технічного переоснащення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та державних аварійно-рятувальних служб.

ІV. Замовник Програми

Замовника Програми зазначено у додатку 1 до Програми.

V. Завдання і заходи з виконання Програми

Заходи і завдання з виконання районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки наведені у додатку 2 до Програми.

VІ. Очікувані результати, ефективність Програми

1. Виконання Програми дасть змогу:

1)  забезпечити належний рівень безпеки населення, захищеності територій, систем життєзабезпечення, об'єктів виробництва і соціально-культурної сфери від надзвичайних ситуацій та аварій;

2)  знизити ризик виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізувати їх наслідки;

3)  удосконалити механізм здійснення моніторингу і прогнозування надзвичайних ситуацій;

4)  підвищити ефективність використання коштів, які спрямовуються на здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій;

5)  здійснити матеріально-технічне переоснащення підрозділів служб цивільного захисту та державних спеціалізованих аварійно-рятувальних служб, підвищити ефективність їх функціонування.

2. Ефективність виконання Програми полягає у створенні оптимальної та результативної єдиної системи цивільного захисту, підвищенні дієвості функціонування аварійно-рятувальних підрозділів, зменшенні кількості постраждалих та загиблих внаслідок надзвичайних ситуацій.

 

VII. Обсяги та джерела фінансування Програми

 

Орієнтовний обсяг фінансування завдань і заходів Програми становить
3596000 гривень, з них:
районного бюджету – 296000 гривень, інших не заборонених законом джерел – 3300000 гривень.

Обсяг фінансування завдань і заходів Програми уточнюється щороку під час складання проектів державного та місцевого бюджетів на відповідний рік.

 

 

Заступник голови  адміністрації                                         О.Гажаман


Додаток 1

до Програми

 

ПАСПОРТ

районної програми

запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

1.      Програма розроблена на виконання Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на
2013 – 2017 роки" та Плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 № 627-р,
розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.03.2013 року № 154 " Про обласну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки".

2.      Програма схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від "___" __________ 2013 року № _______.

3.      Замовник – Гощанська районна державна адміністрація.

4.      Керівник Програми – перший заступник голови райдержадміністрації.

5. Виконавці заходів Програми – відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації, служба цивільного захисту в Гощанському районі ТУ МНС України в Рівненській області, фінансове управління райдержадміністрації, філія "Гощанський райавтодор" ДП "Рівненський облавтодор", виконавчі комітети сільських, селищної рад, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування.

6. Термін виконання Програми: 2013 – 2017 роки.

7.      Прогнозні обсяги та джерела фінансування

тис. гривень

Джерела фінансування

Обсяг фінансування

у тому числі за роками

2013

2014

2015

2016

2017

Місцевий бюджет

296,0

53,6

58,6

58,6

62,6

62,6

Інші джерела

3300,0

600,0

900,0

900,0

600,0

300,0

Усього

3596,0

653,6

958,6

958,6

662,6

362,6


 

Додаток 2

до Програми

ЗАХОДИ І ЗАВДАННЯ

з виконання районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

Найменування завдання

 

 

Найменування показника

 

 

Значення показника

 

Найменування заходу

 

 

 

Виконавці

 

Джерела

фінансування

 

Прогнозований

обсяг

фінансових

ресурсів для

виконання

завдань, тис. гривень

 

У тому числі за роками, тис. гривень

Усього

за роками

2013

2014

2015

2016

2017

2013

2014

2015

2016

2017

1

2

3

4

5

б

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

І. Матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту

 

Проведення матеріально-технічного переоснащення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту

Гощанський район

 

 

одиниць

 

 

5

 

 

1

 

 

1

 

1

 

 

1

 

 

1

 

 

Закупівля засобів індивідуального захисту органів дихання  та зору з лицевими масками 

Гощанська райдержадміністрація

 

 

Районний бюджет

 

 

 

50,0

 

 

10,0

 

 

10,0

 

 

 

10,0

 

 

10,0

 

 

10,0

 

Гощанський район

одиниць

 

1

-

1

-

-

-

Закупівля бензогенератора

потужністю до

6 кВт

Гощанська райдержадміністрація

 

Районний бюджет

 

5,0

-

5,0

-

-

-

Гощанський район

 

одиниць

 

1

-

-

1

-

-

Закупівля засобів освітлення місця виконання рятувальних робіт

Гощанська райдержадміністрація

 

Районний бюджет

 

5,0

-

-

5,0

-

-

Гощанський район

 

тон

 

10

2

2

2

2

2

Закупівля ПММ на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій

Гощанська райдержадміністрація

 

Районний бюджет

 

100,5

20,1

20,1

20,1

20,1

20,1

Гощанський район

 

одиниць

 

1

-

-

-

1

-

Закупівля бензорізу

 

Гощанська райдержадміністрація

 

Районний бюджет

 

9,0

-

-

-

9,0

-

Гощанський район

 

 

одиниць

 

1

-

-

-

-

1

Закупівля мотопомпи

Гощанська райдержадміністрація

Районний бюджет

 

9,0

-

-

-

-

9,0

ІІ. Запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах, що характеризуються підвищеною техногенною небезпекою

 Створення автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

Потенційно-небезпечні об'єкти

кількість об'єктів

11

2

3

3

2

1

Влаштування автоматизованої системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

Потенційно-небезпечні об'єкти

Кошти підприємств

3300

600

900

900

600

300

ІІІ. Інженерний захист територій від надзвичайних ситуацій

Захист територій і населених пунктів від підтоплення, пов'язаного з дією природних факторів

Гощанський район

Захист населених пунктів від підтоплення

1500

300

300

300

300

300

Виконання гідромеліоративних робіт, метрів

Гощанська райдержадміністрація

Районний бюджет

112,5

22,5

22,5

22,5

22,5

22,5

ІУ. Очищення території від вибухонебезпечних предметів

Обстеження територій при виявленні вибухонебезпечних предметів та їх знешкодження

Гощанський район

Знешкодження вибухонебезпечних предметів

При виявленні

При виявленні

При виявленні

При виявленні

При виявленні

При виявленні

Придбання пального для виконання робіт із знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися після війн, сучасних боєприпасів і підривних пристроїв

Гощанська райдержадміністрація

Районний бюджет

5,0

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Разом по району, у тому числі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3596

653,6

958,6

958,6

662,6

362,6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний бюджет

296

53,6

58,6

58,6

62,6

62,6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші джерела

3300

600

900

900

600

300

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ