ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Симонівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 29 березня 2013 року

Номер: 128

 

Дата оприлюднення: 29.03.2013

 

Про результати комплексного вивчення

виконання делегованих повноважень

органів виконавчої влади виконкомом

Симонівської сільської ради

 

З метою активізації роботи виконкому Гощанської селищної ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, усунення недоліків, зазначених у акті перевірки та недопущення подібних, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»:

 

1. Інформацію заступника голови райдержадміністрації Гажаман О.І. «Про  результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Симонівської сільської ради» взяти до відома.

 

2. Виконавчому комітету Симонівської сільської ради:

1) Щоквартально виносити на розгляд засідань виконкому питання наповненості бюджету, відшуковувати додаткові шляхи виконання сільського бюджету.

2) З метою покращення торговельного обслуговування населення, включити в план засідань виконкому на травень 2013 року питання щодо розвитку галузі торговельного обслуговування і громадського харчування на території сільської ради.

3) Протягом 2013 року вжити заходів щодо поновлення містобудівної документації, провести відповідну роботу по коригуванню генерального плану забудови сіл Симонів та Франівка.

4) До 1 червня 2013 року провести роз’яснювальну роботу серед жителів сільської ради щодо введення в експлуатацію житлових будинків, сформувати списки громадян, які проводять будівництво, реконструкцію житлових будинків.

5) До 1 червня 2013 року вдосконалити систему контролю за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня, впорядкувати систему діловодства у відповідності до Інструкції з діловодства.

6) До 1 липня 2013 року активізувати роботу щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти та заслухати дане питання на засіданні виконкому.

7) Спільно з сектором взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації відпрацювати мобілізаційний план сільської ради на особливий період.

8) Активізувати роботу адміністративної комісії сільської ради.

9) Посилити роз’яснювальну роботу щодо незаконних посівів маку на території сільської ради.

10) Спільно з дільничним інспектором міліції провести профілактичні заходи щодо виявлення  та взяття на облік осіб, які займаються виготовленням та продажем самогону та інших спиртних напоїв.

11) Постійно сприяти дільничному інспектору міліції та громадському помічнику дільничного в матеріально-технічному забезпеченні, вживати заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування діяльності громадського помічника дільничного інспектора міліції. Вирішити питання забезпечення дільничного інспектора окремим приміщенням.

12) Забезпечити неухильне виконання вимог Закону України ”Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян.

13) Здійснювати постійний контроль за станом роботи із зверненнями громадян в установах та організаціях незалежно від форм власності, розташованих на підвідомчій території. Про результати проведених перевірок заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету, приймати відповідні рішення.

15) Заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету сільської ради звіти членів виконкому про виконання покладених на них обов’язків.

16) Спільно з районним центром зайнятості до 1 липня 2013 року опрацювати питання щодо навчання на курсах підприємця-початківця  місцевих безробітних та сприяти їх подальшому працевлаштуванню.

17) До 1 червня 2013 року сформувати особові справи на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

18) До 1 травня 2013 року провести комплекс робіт по благоустрою території сільської ради та вжити заходів щодо прибирання несанкціонованих смітників.

 

3. Рекомендувати Симонівському сільському голові Жовніру Р.П. пройти навчання з питань охорони праці в установленому законодавством  порядку.

 

4. З метою належного водозабезпечення жителів сільської ради, рекомендувати начальнику служби водопровідно-каналізаційного господарства Гощанської дільниці Рівненського обласного виробничого комунального  підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» Довгалюку В.В. до 1 травня 2013 року вжити заходів щодо відновлення роботи другої свердловини на центральному водозаборі в с.Симонів.

 

5. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 листопада 2013 року.

 

6. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 листопада  2013 року.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гажаман О.І.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                            Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ