ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження Положення про проведення в районі місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 29 березня 2013 року

Номер: 126

 

Дата оприлюднення: 29.03.2013

 

Про затвердження Положення про

проведення в районі місячника

“Спорт для всіх – спільна турбота”

 

 

   Зареєстровано в Гощанському

                                                    районному управлінні юстиції

                                                          29 березня 2013 року за №2/214

 

 

Відповідно до  статей 22, 41 Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», на  виконання  розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2013 року №145 “Про затвердження Положення про проведення в області місячника “Спорт для всіх – спільна турбота” зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Рівненській області 22 березня 2013 року за №16/1075 та з метою покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку:

 

         1.      Затвердити     Положення    про        проведення      в          районі         місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”, що додається.

2.  Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських та селищної рад провести відповідну роботу з облаштування сучасних спортивних майданчиків для занять загальною фізичною підготовкою за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення у кожному населеному пункті району.

3.   Виконавцям до 01 травня  щороку подавати сектору молоді та спорту  райдержадміністрації матеріали звітів про проведення в районі місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”.

 

 

2

4.  Сектору молоді та спорту райдержадміністрації до 05 травня щороку забезпечити узагальнення матеріалів звітів про проведення в районі місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”.

5.    Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в районному управлінні юстиції та не раніше його оприлюднення.    

6.    Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ющука М.В.

 

 

Голова адміністрації                                                                            Г.Владичук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Гощанської районної державної адміністрації

 29.03.2013 року126

 

   Зареєстровано в Гощанському

                                                    районному управлінні юстиції

                                                          29 березня 2013 року за №2/214.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення в районі місячника

"Спорт для всіх – спільна турбота"

 

 

І. Мета та завдання проведення

 

1.1. Метою проведення в районі місячника "Спорт для всіх – спільна турбота (далі – Місячник) у Гощанському районі є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

1.2. Основними завданнями є:

- упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону за участю широкої громадськості;

- проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги державних та недержавних організацій до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;

- стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування, утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі;

- запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

 

ІІ. Організація проведення Місячника

 

2.1. Місячник проводиться з 1 по 30 квітня в кожному населенному пункті району.

 

 

2

2.2. Координацію заходів із підготовки та проведення Місячника здійснює робоча група з підготовки та проведення Місячника (далі – Робоча група), безпосереднє керівництво покладається на сектор молоді та спорту Гощанської райдержадміністрації.

2.3. Для координації роботи у сільських та селищній радах утворюються відповідні Робочі групи.

2.4. Підготовка та проведення Місячника передбачає:

- проведення організаційно-просвітницької роботи у населених пунктах та облаштування спортивних майданчиків в період проведення;

- складання адресної програми спортивних майданчиків, які потребують ремонту та упорядкування, на основі визначення стану спортивних майданчиків, що використовуються для проведення заходів з фізичної культури і масового спорту різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, адреси та належність, обсяг необхідних робіт та їх ресурсного забезпечення;

- створення графіка проведення робіт щодо ремонту та облаштування на кожному спортивному майданчику у межах проведення Місячника та доведення цієї інформації до населення;

- організацію проведення пропагандистської підтримки Місячника у місцевих засобах масової інформації;

- формування груп волонтерів з числа молоді для організаційно-підготовчої роботи;

- проведення необхідних робіт безпосередньо на кожному визначеному спортивному майданчику;

- збір інформації, складання та подання до Робочої групи звіту про проведення Місячника.

 

ІІІ. Визначення переможців

 

3.1. Визначення переможців Місячника здійснюється на підставі експертних висновків членів Робочої групи про проведення Місячника за такими показниками:

- рівень залучення населення до практичної участі у Місячнику;

- рівень бюджетного фінансування, освоєного на проведення Місячника;

- кількість відремонтованих спортивних майданчиків або підготовлених до експлуатації (у відсотках загальної кількості), що потребували ремонту, за формулою – "всього"; за місцем проживання; які

3

знаходяться в місцях масового відпочинку населення; майданчиків на балансі навчальних закладів;

- кількість майданчиків, облаштованих  інформаційними стендами.

3.2. Визначення переможців здійснюється за матеріалами звітів Робочих груп, що подаються у сектор молоді та спорту Гощанської райдержадміністрації.

3.3. У звітах надається повна інформація за вищезазначеними показниками про хід проведення Місячника у відповідних сільських, селищній радах. До звітів додаються копії рішень виконкомів сільських та селищної рад щодо проведення Місячника; склад Робочої групи; матеріали інформаційної підтримки Місячника у засобах масової інформації (газети, фото- та  відеоматеріали); інформація про облаштування майданчиків інформаційними стендами (фотоматеріали).

3.4. Визначається один переможець Місячника серед сільських та селищної рад.

 

IV. Нагородження переможців

 

4.1. Переможець Місячника серед сільських та селищної рад  нагороджується дипломом та спортивним кубком сектору молоді та спорту Гощанської райдержадміністрації.

4.2. Найактивніші волонтери Місячника нагороджуються грамотами сектору молоді та спорту Гощанської райдержадміністрації.

4.3. Нагородження учасників Місячника проводиться в урочистій обстановці.              

 

 

Заступник голови                                                                                  О.Гажаман

райдержадміністрації
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ