ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про стан визначення інвестиційно-привабливих земельних ділянок для продажу їх на конкурентних засадах (аукціоні)


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 14 березня 2013 року

Номер: 106

 

Дата оприлюднення: 14.03.2013

 

Про стан визначення

інвестиційно-привабливих

земельних ділянок для продажу

їх на конкурентних засадах (аукціоні)

 

З метою активізації роботи з відведення земельних ділянок та подання їх для реалізації на конкурентних умовах (земельних торгах), керуючись Законом України від 05 липня 2012 року №5077-VI «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону» та на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 06 березня 2013 року:

 

1.      Сільським та селищній радам:

1) у разі наявності земельних ділянок у місячний термін  провести добір найбільш інвестиційно-привабливих ділянок за межами населених пунктів для продажу у власність або передачі права оренди через земельні аукціони протягом 2013 року;

2) на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2012 року №616  «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2012 року» продовжити роботу з інвентаризації земельних ділянок площею понад 15 га промислового призначення в межах населених пунктів, які можуть бути запропоновані потенційним інвесторам для реалізації інвестиційних проектів.

 

2. Сільським, селищному головам подати клопотання до районної державної адміністрації для включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності для отримання дозволів на складення проекту відведення.

 

3. Сільським, селищній радам спільно з Управлінням Держземагентства у Гощанському районі, після врегулювання земельного законодавства щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення провести добір інвестиційно-привабливих ділянок для передачі в оренду на конкурентних засадах (аукціоні).

 

4. Управлінню Держземагентства у Гощанському районі:

1) провести роз’яснювальну, інформаційну роботу серед сільських, селищної рад району про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону;

2) завершити розпочаті в минулому році оформлення землевпорядних та землеоціночних документацій з продажу  у власність та передачі в оренду земельних ділянок.

 

5. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію щоквартально до 1 числа місяця наступного за звітним періодом.

 

6. Управлінню Держземагентства у районі забезпечити узагальнення інформації щоквартально до 5 числа місяця наступного за звітним періодом.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                 Г. Владичук

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ