ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та надання їм матеріальної допомоги


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 19 березня 2013 року

Номер: 111

 

Дата оприлюднення: 19.03.2013

 

 

Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та надання їм матеріальної допомоги

 

Керуючись Законом України «Про державну службу», постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268  «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та наказом Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», з метою підвищення ефективності діяльності державних службовців, роботи інших працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальності за доручену справу та за погодженням з профспілкою працівників райдержадміністрації:

1. Затвердити Положення про преміювання працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та надання їм матеріальної допомоги, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 07 грудня 2006 року № 449 «Про положення про преміювання».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

Голова адміністрації                                                          Г.Владичук

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Гощанської райдержадміністрації

19.03.2013 № 111

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та надання їм матеріальної допомоги

 

 

1.     Загальні положення

            Це положення розроблено відповідно до Закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та наказу Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» і регулює порядок преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації (далі – працівники райдержадміністрації).

Положення вводиться з метою підвищення ефективності діяльності державних службовців, роботи інших працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації і відповідальності за доручену справу.

 

2.     Преміювання

2.1.      Преміювання працівників райдержадміністрації здійснюється відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи за підсумками роботи за місяць, квартал, рік, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.

2.2.      Преміювання працівників райдержадміністрації здійснюється за розпорядженням голови райдержадміністрації, а у разі його відсутності – особи, яка виконує його обов’язки.

2.3.      Преміювання голови та заступників голови райдержадміністрації здійснюється за розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

2.4. Преміювання працівників райдержадміністрації за звітний місяць здійснюється в межах фонду преміювання без граничного обмеження в абсолютній сумі або у відсотках від посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років на державній службі за фактично відпрацьований час.

2.5. Преміювання працівників райдержадміністрації за квартал, рік, до державних і професійних свят та ювілейних дат здійснюється в межах фонду преміювання без граничного обмеження в абсолютній сумі або у відсотках від посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років на державній службі.

2.6. Розмір премії працівникам райдержадміністрації визначається розпорядженням голови райдержадміністрації в абсолютній сумі або у відсотках від посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років на державній службі.

 

3. Надання матеріальної допомоги

3.1. Матеріальна допомога для оздоровлення при наданні щорічної відпустки працівникам райдержадміністрації виплачується за їх письмовою заявою у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника, в межах затвердженого фонду оплати праці.

3.2. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань виплачується у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника, в межах затвердженого фонду оплати праці.

3.3. Виплата матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань проводиться на підставі письмової заяви працівника за розпорядженням голови райдержадміністрації, а для голови та заступників голови райдержадміністрації – за розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

 

4. Умови преміювання

4.1. Преміювання працівників райдержадміністрації здійснюється на підставі всебічного аналізу виконання основних обов’язків. Враховуються складність виконуваної роботи та її результативність, а також результати атестації та щорічної оцінки виконання працівниками покладених на них завдань.

4.2. Обґрунтовані пропозиції щодо розмірів преміювання працівників райдержадміністрації подаються голові райдержадміністрації:

- заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних обов’язків) щодо преміювання керівників структурних підрозділів райдержадміністрації;

- керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за погодженням із заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних обов’язків) щодо інших працівників райдержадміністрації.

4.3. Для визначення розміру премії враховуються такі показники:

-       виконання заходів, передбачених планом роботи райдержадміністрації та її структурних підрозділів у звітному періоді, інших завдань, доручень тощо;

-       виконавська дисципліна;

-       трудова дисципліна;

-       інші показники (ініціативність, відповідальність, підвищення кваліфікації, культура спілкування тощо).

 

5. Заключні положення

5.1. Працівники можуть бути позбавлені премії повністю або частково за несвоєчасне або неякісне виконання своїх посадових обов’язків, порушення термінів виконання доручень, неякісну підготовку матеріалів тощо, порушення правил внутрішнього розпорядку та громадського порядку.

5.2. У разі застосування до працівника дисциплінарного стягнення протягом строку його дії заходи заохочення не застосовуються.

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                 О.Гажаман

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ