ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ СГП «Ім. Воловікова» невитребувані земельні частки (паї) громадян на території Рясниківської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 14 березня 2013 року

Номер: 107

 

Дата оприлюднення: 14.03.2013

 

 

 

Про надання  в оренду ТзОВ СГП «Ім.  Воловікова» 

невитребувані земельні частки (паї) громадян

на території Рясниківської сільської ради

  

 

  Розглянувши   клопотання  ТзОВ  СГП  «Ім.  Воловікова»  від 22.02.2013

№ 297 керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі”,  статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

     

         1.Надати в оренду ТзОВ СГП «Ім.  Воловікова»  терміном на 11(одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 96,64 га   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Рясниківської сільської ради згідно з додатком.  

       

         2.Відповідно до клопотання ТзОВ СГП «Ім.  Воловікова»  встановити  розмір орендної плати 4%  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

      

         3.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держземагентства у Гощанському  районі підготовити проект договору оренди із ТзОВ СГП «Ім.  Воловікова»  та подати його  райдержадміністрації.

 

4. ТзОВ СГП «Ім.  Воловікова»  укласти відповідний договір оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести його реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

     

          5.Виконкому Рясниківської сільської ради  провести  реєстрацію договору  оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                              Г. Владичук

 

                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ