ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах і організаціях району та проведену роботу з метою попередження фінансових порушень


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 12 березня 2013 року

Номер: 104

 

Дата оприлюднення: 12.03.2013

 

 

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах і організаціях району та проведену роботу з метою попередження фінансових порушень

 

  Протягом 2012 року  працівниками Гощанської об’єднаної державної фінансової інспекції на території району проведено ряд контрольних заходів, якими виявлено порушень фінансово-бюджетної та господарської дисципліни, що призвели до втрат  на загальну суму  313,3 тис. гривень.        

Суб’єктами господарювання державної та комунальної форм власності, органами місцевого самоврядування, керівниками бюджетних установ району не дотримуються вимоги законодавства з питань оренди землі, державного і комунального майна, надаються послуги за заниженими тарифами, в результаті чого  бюджетами всіх рівнів, спеціальним фондом бюджетних установ, державними та комунальними підприємствами  недоотримано надходжень на загальну суму 143,1 тис.грн.

Порушення законодавства з оплати праці призвели до недоотримання працівниками об’єктів контролю 56,5 тис.грн. заробітної плати, понад 40 тис.грн. заробітної плати виплачено незаконно. В результаті завищення вартості виконаних будівельних та ремонтних робіт незаконно витрачено понад 120 тис. грн. державних коштів.

Переважною більшістю обревізованих установ допускаються порушення в обліку майна та інших активів, що створює передумови до їх можливих втрат.

Керівниками перевірених установ, органами місцевого самоврядування  не завжди  вживаються всі можливі заходи для забезпечення відшкодування збитків, виявлених у поточному та попередніх роках, щодо притягнення до передбаченої законодавством відповідальності керівників підпорядкованих установ, посадових осіб, з вини яких допущені порушення.

Керуючись статтями 2, 16, 28 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 року №1673 „Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів”, з метою посилення фінансово-бюджетної дисципліни, контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів:

 

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації,  підприємств та установ державної і комунальної форм власності, виконавчим комітетам селищної та  сільських  рад:

1) Забезпечувати розгляд результатів ревізій на службових нарадах, зборах трудових колективів, засіданнях виконавчих комітетів рад за участю представників Державної фінансової інспекції.

2) За результатами ревізій, проведених органами Державної фінансової інспекції, вживати вичерпних заходів щодо повного відшкодування збитків, притягнення  винних посадових осіб до відповідальності згідно із чинним законодавством.

3) Для забезпечення повного відшкодування збитків запроваджувати в практику можливість застосування ст. 132, 133 кодексу Законів про працю  України та пред’явлення  позовів до суду в інтересах держави.

 4) Забезпечувати дотримання соціальних гарантій з оплати праці та її своєчасну виплату.

 

  2. Начальнику філії «Гощанський райавтодор» державного підприємства «Рівненський облавтодор» Федчуку Б.А., в.о. начальника Гощанського виробничого управління житлово-комунального господарства Мазуру В.П.:

1) З метою повного відшкодування виявлених збитків, за результатами проведених у попередніх роках ревізій, вжити вичерпних заходів. Для забезпечення повного відшкодування збитків використовувати можливість пред’явлення  судових позовів до боржників, які відмовляються повертати кошти в добровільному порядку.

2) Про виконання вищевказаного пункту розпорядження інформувати Гощанську об’єднану державну фінансову інспекцію до 30 квітня 2013 року.

    

3. Рекомендувати виконавчим комітетам Гощанської селищної, Русивельської, Малятинської та Тучинської сільських рад:

1) Заслухати на засіданнях виконавчого комітету питання про вжиті органом місцевого самоврядування заходи з метою повного відшкодування виявлених ревізією збитків та втрат.

2) Про виконання вищевказаного пункту розпорядження інформувати Гощанську об’єднану державну фінансову інспекцію до 30 травня 2013 року.

 

4. Начальнику Гощанської об’єднаної державної фінансової інспекції  Дячуку Ю.М.:

1) У випадках виявлення під час ревізій грубих порушень фінансового та бюджетного законодавства та/або фактів не усунення чи неповного усунення порушень фінансово-бюджетної дисципліни, які були встановлені попередніми контрольними заходами, забезпечити ініціювання перед відповідними органами питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника або розірвання з ним контракту.

 2) Висвітлювати результати контрольно-ревізійної роботи через засоби масової інформації, зокрема через районну громадсько-політичну газету «Рідний край».

 

5. Виконавцям про виконання пунктів 1 та 4 розпорядження інформувати  райдержадміністрацію до 10 червня 2013 року.

 

6. Гощанській об’єднаній державній фінансовій інспекції забезпечити узагальнення інформації до 15 червня 2013 року.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                  Г.Владичук

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ