ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ «Полісся-Гарант» невитребувані земельні частки (паї) громадян та земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Синівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 12 березня 2013 року

Номер: 101

 

Дата оприлюднення: 12.03.2013

 

 

 

Про надання  в оренду ТзОВ «Полісся-Гарант»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва

на території Синівської сільської ради

  

 

 Розглянувши  клопотання  ТзОВ  «Полісся-Гарант» від 06 березня  2013    року № 1, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі», статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1. Надати в оренду ТзОВ «Полісся-Гарант» терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 53,99 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Синівської сільської ради згідно з додатком.  

2. Передати ТзОВ «Полісся-Гарант» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців земельні ділянки загальною площею 14,06 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель сільськогосподарського призначення (рілля) на території Синівської сільської ради.

         3. Відповідно до клопотання ТзОВ «Полісся-Гарант» встановити  розмір орендної плати 4,5%  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

          4. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та управлінню Держземагентства у Гощанському  районі підготувати проекти договорів оренди із ТзОВ «Полісся-Гарант» та подати їх  райдержадміністрації.

5.   ТзОВ «Полісся-Гарант» укласти відповідний договір оренди згідно з чинним законодавством та використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.

          6.  Виконкому Синівської сільської ради  провести  реєстрацію договорів оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                                                       Г.Владичук

 

                                                             
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ