ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на конкурентних засадах (аукціоні)


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 28 лютого 2013 року

Номер: 82

 

Дата оприлюднення: 28.02.2013

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду

на конкурентних засадах (аукціоні)

 

 

 

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом продажу права її оренди на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб та сінокосіння, що знаходиться на території Дулібської сільської ради Гощанського району Рівненської області, керуючись статтями 17, 135-139, п. 10 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, статтями 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду терміном на 15 (п'ятнадцять) років шляхом продажу права її оренди на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб та сінокосіння за рахунок земель запасу водного фонду (сільськогосподарські угіддя – сіножаті, забудовані землі – під гідротехнічними спорудами, внутрішні води – ставок), за межами населеного пункту Дулібської сільської ради загальною площею 42,8000 га.

 

2. Продати право на оренду земельної ділянки площею 42,8000 га для рибогосподарських потреб за рахунок земель запасу водного фонду Дулібської сільської ради способом проведення аукціонних торгів, встановивши наступні умови:

- стартовий розмір річної орендної плати 3% від нормативної грошової оцінки, що становить 6 295,64 грн. (шість тисяч двісті дев’яносто п’ять гривень 64 копійки), який встановлений комісією Гощанської райдержадміністрації з визначення розміру орендної плати за землю за межами населених пунктів (протокол №01 від 14.02.2013);

- значення кроку в розмірі 0,5% стартового розміру річної орендної плати;

- термін права оренди – 15 років;

- компенсація оплати вартості з підготовки та проведення торгів здійснюється за рахунок коштів переможця аукціону після проведення торгів.

 

3. Проведення торгів та прийом документів на участь в торгах провести за місцем розташування Гощанської райдержадміністрації.

 

4. Встановити, що організатор торгів (Гощанська райдержадміністрація), має право додатково визначити коло уповноважених осіб (членів аукціонної комісії), що зобов’язані в інтересах організатора відслідковувати процес проведення торгів без втручання в процедуру торгів з правом внесення відповідних пропозицій організатору торгів або безпосередньо особі, уповноваженій організатором торгів на укладення договору та підписання протоколу про результати торгів.

 

5. Уповноважити першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень від імені органу виконавчої влади, як організатора торгів, на вчинення необхідних процедур по проведенню торгів, в тому числі визначення виконавця торгів, підписання протоколу за результатами торгів.

 

6. Першому заступнику голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень укласти з переможцем аукціону договір оренди на земельну ділянку площею 42,8000 га, що передається для рибогосподарських потреб за рахунок земель запасу водного фонду Дулібської сільської ради.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова  адміністрації                                                                   Г. Владичук

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ