ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про районну програму забезпечення режимно-секретної та мобілізаційної діяльності


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 18 лютого 2013 року

Номер: 52

 

Дата оприлюднення: 18.02.2013

 

 

Про районну програму забезпечення

режимно-секретної та мобілізаційної

діяльності

                     

 

          Керуючись статтями 7 та 21 Закону України «Про державну таємницю», статтями 3 та 8 Закону України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацією», на виконання Акту спеціальної експертизи наявності умов, необхідних для провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею в Гощанській районній державній адміністрації, затвердженого Управлінням Служби безпеки України в Рівненській області від 17 січня 2013 року №21/132дск, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 грудня 2009 року №41дск-рп «Про організацію роботи з питань створення та функціонування підрозділів системи нормованого забезпечення населення області в особливий період», з метою забезпечення режимно-секретної діяльності райдержадміністрації та належного запровадження і функціонування системи нормованого забезпечення населення основними продовольчими та непродовольчими товарами в особливий період, а також забезпечення здійснення суб’єктами системи нормованого забезпечення своїх повноважень:

1. Схвалити районну програму забезпечення режимно-секретної та мобілізаційної діяльності (далі - Програма), що додається.

2. Сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату районної державної адміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при формуванні районного бюджету передбачити в межах наявних фінансових ресурсів кошти на реалізацію Програми.

4. Виконавцям про хід реалізації Програми інформувати районну державну адміністрацію щороку до 5 січня.

 

 

2

 

5. Сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації щороку до 10 січня.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                     Г.Владичук

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження  голови

райдержадміністрації        

18.02.2013 № 52

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЖИМНО-СЕКРЕТНОЇ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 

 

          Програма розроблена на підставі статей 7 та 21 Закону України «Про державну таємницю», статей 3 та 8 Закону України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацією», на виконання Акту спеціальної експертизи наявності умов, необхідних для провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею в Гощанській районній державній адміністрації, затвердженого Управлінням Служби безпеки України в Рівненській області від 17 січня 2013 року №21/132дск, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 грудня 2009 року №41дск-рп «Про організацію роботи з питань створення та функціонування підрозділів системи нормованого забезпечення населення області в особливий період». Програма спрямована на реалізацію державної політики, пов’язаної із створенням належних умов для провадження режимно-секретної діяльності та забезпечення функціонування системи нормованого забезпечення населення основними продовольчими та непродовольчими товарами в особливий період.

 

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

 

          Метою Програми є забезпечення режимно-секретної діяльності райдержадміністрації та належного запровадження і функціонування системи нормованого забезпечення населення основними продовольчими та непродовольчими товарами в особливий період, а також забезпечення здійснення суб’єктами системи нормованого забезпечення своїх повноважень.

 В приміщенні сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації необхідно встановити пожежну сигналізацію, автоматичний замикаючий пристрій на двері. Необхідно придбати компютерну техніку та виготовити печатки і штампи.

 

ІІ. ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

 

1. Виділити  на встановлення в  приміщенні сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації пожежної сигналізації та автоматичного замикаючого пристрою 4,5 тис. гривень.

Фінансове управління райдержадміністрації

      2013 рік                                                         

  

 

2

 

2. Виділити 6,1 тис. гривень. для придбання комп’ютерної техніки та 1,2 тис. гривень на виготовлення печатки для забезпечення режимно-секретної діяльності та двох печаток  і чотирьох штампів для забезпечення здійснення суб’єктами системи нормованого забезпечення своїх повноважень в особливий період.

Фінансове управління райдержадміністрації

                                                          2013-2014 роки                                                   

 

ІІІ. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету. Розпорядником коштів є районна державна адміністрація.

 

 

ІV. КОШТОРИС ВИДАТКІВ НА ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ

 

 

Найменування завдань та заходів

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Обсяги фінансування (тис.грн.)

2013 рік

2014 рік

Разом

Встановлення пожежної сигналізації в приміщенні сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи районної державної адміністрації

 

Районна державна адміністрація

Районний бюджет

4,4

-

4,4

Встановлення автоматичного замикаючого пристрою в двері приміщення сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи районної державної адміністрації

 

Районна державна адміністрація

Районний бюджет

0,1

-

0,1

 

3

 

Найменування завдань та заходів

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Обсяги фінансування (тис.грн.)

2013 рік

2014 рік

Разом

Придбання комп’ютерної та копіювальної техніки для сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи районної державної адміністрації

-          компютера;

-          принтера

Районна державна адміністрація

Районний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

-

0,6

 

 

 

 

 

 

 

5,5

-

6,1

Виготовлення печаток та штампів для забезпечення здійснення суб’єктами системи нормованого забезпечення своїх повноважень в особливий період:

-          гербові печатки (2 шт.);

-          кутові штампи (2 шт.);

-          штампи (2 шт.)

Районна державна адміністрація

Районний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

0,42

 

0,37

0,28

-

1,07

Всього:

 

 

 6,3

5,5

11,8

 

 

 

Заступник голови адміністрації                                                О.Гажаман

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ