ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району за 2012 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 07 лютого 2013

Номер: 33

 

Дата оприлюднення: 07.02.2013

 

Про організаційно-кадрове забезпечення

повноважень органів виконавчої влади щодо

роботи галузей господарського комплексу

району за 2012 рік

 

 

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 2012 рік та з метою забезпечення подальшого економічного зростання та підвищення життєвого рівня населення, відповідно до повноважень, передбачених статтею 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

 

1. Гощанській міжрайонній державній податковій інспекції Рівненської області:

1) забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, погашення податкового боргу, покращення стану фінансової дисципліни платників;

2) спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації та виконкомами сільських, селищної рад привести прийняті на поточний рік зобов’язання з наповнення місцевих бюджетів власними доходами та помісячний їх розпис до обсягів, реальних для виконання.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) посилити контроль за недопущенням росту дебіторської та кредиторської заборгованості місцевих бюджетів;

2) забезпечити цільове та своєчасне використання субвенцій, що виділяються району з державного бюджету.

3. Виконкомам сільських, селищної рад забезпечити своєчасні і повні розрахунки за спожиті підвідомчими установами енергоносії.

4. Визнати недостатньою роботу виконкомів Воскодавської, Дулібської, Криничківської, Малятинської, Рясниківської, Дроздівської сільських рад з виконання надходжень по власних доходах сільських бюджетів.

5. Рекомендувати сільським, селищному головам при формуванні бюджетів та внесенні змін до них, забезпечити виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України.

6. Головним розпорядникам коштів районного бюджету, сільським, селищному головам, протягом поточного року забезпечити стовідсоткове використання кошторисних призначень.

7. Управлінню Пенсійного фонду України в Гощанському районі вжити дієвих заходів щодо зменшення заборгованості по сплаті обов’язкових платежів до Пенсійного фонду підприємствами району.

8. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації та управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з промисловими та сільськогосподарськими підприємствами:

1) вжити ефективних заходів щодо дотримання державних гарантій в оплаті праці та підвищення рівня оплати праці;

2) не допускати утворення заборгованості щодо виплати заробітної плати в установах, підприємствах та організаціях району.

9. Виконкомам Бабинської, Тучинської, Горбаківської сільських та Гощанської селищної рад з метою належного утримання та ефективної експлуатації житлового фонду активізувати проведення організаційних заходів щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

10. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації:

1) у 2013 році забезпечити помісячне виконання планових показників по житловому будівництву в районі;

2) вжити дієвих заходів по виготовленню генеральних планів територій сільських рад.

11. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 грудня 2013 року.

12. Управлінню економіки райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформацій до 25 грудня 2013 року.

13. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 13 березня 2012 №135 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району за 2011 рік», від 09 серпня 2012 №427 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району за І півріччя 2012 року», від 06 листопада 2012 №593 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району за 9 місяців 2012 року», від 08 серпня 2012 №422 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 квітня 2012 року №220», від 17 жовтня 2012 №558 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 квітня 2012 року №220».

14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова адміністрації                                                         Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ