ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Фотогалерея

У Горбакові урочисто відкрили новозбудовану школу

 

 

Привітати учнів навчально-виховного комплексу«ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» з довгоочікуваним відкриттям завітали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його заступники Світлана Богатирчук-Кривко та Віталій Ундір, голова Рівненської облради Микола Драганчук, народний депутат України Юрій Вознюк, депутат Рівненської облради Юрій Благодир, голова Гощанської РДА Юрій Ковальчук, генеральний директор групи компаній РЕНОМЕ Надія Гладкевич, директор ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Василь Рокунь, Горбаківський сільський голова Володимир Бойко, а також учні та їх батьки, вчителі школи та директори освітніх закладів району, представники трудових колективів, громадськості та засобів масової інформації.

 

 

Будівництво школи розпочалось ще за радянських часів. У 1991 році - було припинено, а діти продовжували навчатись у приміщенні дитячого садка, яке було споруджено ще у 1971 році. Проект реконструкції незавершеного будівництва школи розпочали у 2013 році. Улітку 2016 компанія ТОВ «Реноме-Євробуд» розгорнула будівництво. І вже за рік роботи завершились.

 

Загальна вартість проекту складає понад 48,5 мільйонів гривень. У 2017 році на будівництво спрямовано близько 17 мільйонів з державного та місцевих бюджетів, решта коштів – у минулому році.

 

 

 

Приміщення нової школи розраховано на 280 учнів. 1 вересня на навчання прийде 227 дітей, з них 25 дошкільнят.

 

Школа побудована за усіма вимогами сучасності. Вона енергонезалежна та енергоефективна, адже оснащена твердопаливними котлами та енергозберігаючими вікнами. На території у майже 6 тис.м2 знаходяться усі необхідні кабінети, майстерні, приміщення та структури для навчання і відпочинку учнів та педагогів, розташування персоналу та інвентарю, і навіть власна музейна кімната та чудова спальня для малюків-першокласників.

 

Після перерізання жовто-блакитної стрічки директор школи Галина Савонік ознайомила гостей з навчальними класами, майстернями, їдальнею, душовими кімнатами та ін.

 

 

 

 

По завершенню відбувся святковий концерт за участю народного аматорського гурту «Терен», ансамблю «Сузір’я Едельвейс» та кавер-гурту «Sarafan Band».Архів фото »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ