ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Фотогалерея

Відбулись збори учасників АТО
 

 

У неділю, 30 жовтня, в залі засідань РДА за підтримки голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука та його заступника Тараса Гоменюка спільно з головою громадської організації «Гощанська районна спілка ветеранів учасників АТО» Валентином Коновалюком відбулись збори громадської організації «Гощанська районна спілка ветеранів учасників АТО».

Розпочався захід спільним виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання за полеглими у війні з російським агресором.

 

 

У зборах взяли участь Гощанський селищний голова Микола Панчук, начальник Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області Анатолій Цідилко, військовий комісар Гощанського ОРВК Рівненської області Сергій Названов, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Олег Жовнір, в.о. начальника управління Держгеокадастру в Гощанському районі Олександр Ковалець, та близько 120 учасників АТО та членів їх сімей.

Під час заходу була розглянута низка питань, які стосуються учасників АТО та членів їх сімей, серед яких найважливішим було питання роботи виконкомів сільських рад у напрямку виділення земельних ділянок під забудову та для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, особливо це турбувало жителів Горбаківської сільської ради.

В.о.начальника управління Держгеокадастру в Гощанському районі Олександр Ковалець роз’яснив присутнім, що основною причиною, яка стримує виділення земельних ділянок є відсутність вільних земельних ділянок в містобудівній документації згаданих населених пунктів. Згідно розробленого генерального плану села Горбаків, Горбаківською сільською радою буде виділено військовим 8 ділянок для будівництва. Підходить до завершення виготовлення містобудівної документації по Бабинській сільській раді.

 

У стадії розроблення документація по Гощанській селищній раді, відповідно до якого є 109 ділянок, з них 2 виділено під спортивний та дитячий майданчики, 2 ділянки – під магазини та 105 земельних ділянок отримають учасники АТО у порядку черговості написання заяв.

На зібранні порушувалися питання про забезпечення учасників антитерористичної операції соціальними пільгами, передбаченими чинним законодавством, а також оздоровлення і лікування учасників АТО, покращення їх житлових умов. На що присутні отримали вичерпані відповіді представників районної адміністрації.

 

 

 

Гощанський селищний голова Микола Панчук запропонував робочі місця у новоствореному комунальному підприємстві «Агентство розвитку Гощі» та посаду тренера у шаховому клубі «Патріот».

Окрім цього обговорювалось питання щодо місця встановлення у селищі Гоща пам'ятного знака борцям за волю та незалежність України. Присутні бійці висловились за встановлення пам’ятника на площі Героїв Майдану поруч з обеліском загиблим односельчанам у роки Другої світової війни.

 

 

Військовий комісар Сергій Названов проінформував бійців АТО про заключення договорів на військову службу за контрактом на 6 місяців, участь у військових зборах та необхідність проходження реабілітації у Клеванському військовому госпіталі.

 

На завершення настоятель Церкви Святого Василія Великого УПЦ КП селища Гоща отець Олег (Купців) настановив бійців вірити в неминучу перемогу в цій гібридній війні: «Перемога на війні не в безмежнім війську, а в силі, що походить з неба».

 Архів фото »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ