ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

12 березня 2019
Обговорили, як буде здійснюватись монетизація житлових субсидій на Гощанщині

 

Відсьогодні стартував новий етап монетизації, який передбачає «живі» гроші для розрахунків.

 

Аби забезпечити якісну організацію відповідної роботи, голова РДА Юрій Ковальчук спільно з заступником голови РДА Тарасом Гоменюком провів зустріч з в.о. начальника управління соціального захисту населення РДА Іриною Гуменюк та керуючою Гощанським територіальним відділенням банку ВАТ «ОЩАДБАНК» Аллою Поліщук.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Під час зустрічі Ірина Гуменюк повідомила що, у березні громадяни отримають готівку для оплати комунальних послуг за лютий. Відповідно у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. У Гощанському районі за такою моделлю монетизації житлову субсидію отримає близько 4700 домогосподарств, що складає майже 10,5 млн. грн.

Житлова субсидія не пенсіонерам буде перерахована грошовим переказом через АТ «Ощадбанк», а пенсіонерам виплачена через Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Також зазначалося, що жодної комісії від субсидіантів та пільговиків Ощадбанк не братиме.

Керуюча «Ощадбанком» Алла Поліщук зазначила, що у Гощанському відділенні відсьогодні працює два вікна для оформлення картки про отримання коштів на виплату субсидій.

Під час зустрічі голова РДА Юрій Ковальчук наголосив, що у населення не повинно бути жодних підстав для хвилювання. Нарахування субсидій не змінилося, змінився лише механізм виплати.

Юрій Дмитрович також загострив увагу на проведенні активної роз’яснювальної роботи з питань монетизації, аби громадяни не створювали черг до Ощадбанку та управління соціального захисту населення. Укрпоштою вже розіслані повідомлення з усією необхідною інформацією.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Нагадаємо, 1 січня уряд схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Монетизацію заплановано провести у три етапи. З 1 січня поточного року розпочався перший етап монетизації субсидій, котрий стосується тих громадян, які вперше звернулися за такою допомогою. Наступний етап для тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, у тому числі користується допомогою в літній період, планували запустити з 1 травня, проте він був перенесений на 1 березня. Третій етап запланований на 1 жовтня 2019 року — тоді відбудеться повний перехід на монетизацію.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ