ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

15 лютого 2019
Відбулась оперативна нарада

15 лютого голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Особливу увагу голова РДА приділив питанню моніторингу захворюваності населення району та учнів загальноосвітніх закладів зокрема на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип та кір.

У своєму виступі заступник головного лікаря районного центру ПМСД Галина Тимощук наголосила, що наразі відбувається спад захворюваності на грип та ГРВІ, проте є незначне збільшення кількості хворих на кір.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Савонік підтвердив вищесказане та наголосив, що ведеться постійний моніторинг стану здоров’я школярів, а також для забезпечення безпеки життя і здоров’я не тільки учнів і працівників шкіл, а й захисту таким чином самої нещепленої дитини, педагогічні працівники контролюють допуск дітей до навчання з підтвердженням проведених профілактичних щеплень на кір.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Про роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зокрема, про стан соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, проінформувала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бусь.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку РДА Оксана Чучман повідомила про роботу в системі електронних закупівель ProZorro та участь у семінарах, проведених представниками Київської школи економіки, щодо закупівель за кошти субвенції із державного бюджету України, а також правових та практичних аспектів публічних закупівель в Україні.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Про заплановані районні заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні повідомив Тарас Гоменюк – заступник голови райдержадміністрації. Посадовець зазначив, що з нагоди 5-ї річниці загибелі на Майдані учасників Революції Гідності 20 лютого у Гощі відбудеться мітинг-реквієм біля наріжного каменю загиблим захисникам України.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю