ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

3 січня 2019
Щасливі власники квартир отримають у подарунок меблі

Сьогодні, 3 січня, з ініціативи голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука відбулася зустріч з власниками квартир з числа дітей-сиріт, які у переддень Нового 2019 року отримали документи на право володіння.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Щасливі власниці - дев’ятнадцятирічна Галина Яремчук з Ілліна проживатиме у 3- кімнатній квартирі у Гощі, двадцятиоднорічна Надія Шепелюк з Річиці та вісімнадцятирічна Оксана Поліщук з Дроздова житимуть у 1- та 2-кімнатних квартирах у селі Тучин.

 

«Це дуже важливо і похвально, коли в такий важкий час війни держава не забуває про людей, які потребують особливої опіки, та знаходить кошти для того, аби забезпечувати житлом дітей-сиріт», - зазначив голова РДА Юрій Ковальчук, побажав щастя, миру і злагоди у новопридбаному власному житлі, та, аби у нових домівках відлік часу йшов по-новому, подарував годинники на новосілля.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Дітей-сиріт також привітав заступник голови РДА Тарас Гоменюк. Він подякував директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксані Бусь, яка, власне, здійснювала організаційний супровід придбання житла, а також Дроздівському, Криничківському та Горбаківському сільським головам. Адже саме за їх безпосередньої участі та оперативної роботи вдалось за кілька днів освоїти субвенцію з державного бюджету на придбання квартир.

 

Слова подяки від сільських голів лунали також на адресу попередніх власників житла, які продали його в хорошому стані та не побоялися підписати документи на продаж перш, ніж отримають кошти по перерахунку від держави.

 

На запрошення Юрія Ковальчука на зустрічі був присутній керівник благодійного фонду «Руфь» Ігор Головчак. Він приєднався до привітань та від благодійного фонду подарував набори продуктів з Німеччини, а головне, пообіцяв у лютому цього року доставити до подарованого державою житла меблі - це дві м’які частини та меблеву стінку з тумбочками.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Ледь стримуючи сльози від хвилювання і радості за щасливих власниць, учасники зустрічі зробили фото на згадку.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

НАГАДАЄМО. Відповідно до постанови КМУ №877 від 15.11.2018 (зі змінами) «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» вперше стало можливим придбання одразу 3 квартир молодим людям з числа дітей-сиріт. На це з державного бюджету спрямували понад мільйон гривень. Реалізація державної програми продовжуватиметься і у 2019 році. Тому, є надія, що кількість власників квартир з числа дітей-сиріт району побільшає.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"