ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

29 грудня 2018
На Гощанщині склали іспит на людяність

У переддень Нового 2019 року дітлахи з особливими освітніми потребами отримали подарунок. 30 грудня відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Гощанський Інклюзивно-ресурсний центр». Це реальне втілення Меморандуму про співпрацю, який минулого року підписали дружина Президента України Марина Порошенко, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та голова Гощанської РДА Юрій Ковальчук.

У святковому дійстві взяли участь начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський, голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, його заступник Тарас Гоменюк, голова районної ради Олександр Поліщук, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Савонік, педагоги, практичні психологи, соціальні педагоги, асистенти вчителів.

«За словами Президента України, інклюзивна освіта – це іспит країни, щоб бути європейською і цивілізованою. То ж ви сьогодні склали його, - відмітив Григорій Таргонський, - Запровадження інклюзивного навчання створює передумови для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, у загальноосвітній простір. Це дозволяє дітям бути у соціумі, спілкуватися та навчатися зі своїми однолітками, разом з ними рости та розвиватися», – наголосив під час відкриття ІРЦ начальник управління освіти і науки ОДА та щиро подякував усім, хто долучився до цієї справи.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

З цією подією батьків, дітей та педагогічний колектив привітав і голова РДА Юрій Ковальчук. «У питанні розвитку інклюзивного навчання Україна зробила потужний крок уперед – не тільки ухвалили відповідні закони, а й надали гідну фінансову підтримку розвитку інклюзивно-освітнього простору. Зокрема, для облаштування Гощанського інклюзивно-ресурсного центру було виділено з державного бюджету майже 190 тис. грн. Ця ініціатива давно назріла та просто необхідна в суспільстві рівних можливостей», - наголосив Юрій Ковальчук. А також від народного депутата Юрія Вознюка голова РДА передав подарунок на честь відкриття – батут із сіткою для дітей, а від себе особисто та голови райради – солодощі та соки.

Юрій Ковальчук запевнив, що це тільки початок. У планах – розширення та подальше наповнення Центру необхідним обладнанням та спортивним інвентарем.

Після урочистого перерізання стрічки директор Центру Ольга Годебська запросила усіх присутніх оглянути новостворені умови для розвитку дітей з особливими потребами, ознайомитися із облаштуванням кабінету для занять.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Новостворений ІРЦ розташований на базі Гощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У закладі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, кімнату облаштовано меблями, необхідною технікою та обладнанням.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Фахівці ІРЦ забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку та всебічну допомогу батькам. Центр має освітні осередки, зокрема, для занять лікувальною фізкультурою, іграми, куточок логопеда та відпочинку. 

Діти почастувалися смаколиками, спілкувалися та з цікавістю освоїли новий простір.

 

Більше фото - на сторінці «Гощанська районна державна адміністрація» у мережі «Фейсбук».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю