ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

27 грудня 2018
Голова РДА Юрій Ковальчук провів виїзний прийом громадян у Липківській сільській раді

27 грудня голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук провів виїзний прийом громадян у приміщенні Липківської сільської ради.

Зі своїми проблемами до посадовця звернулося багато людей. Усі були прийняті і вислухані. Мешканці громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально громадських.

Жителі сіл Андрусіїв та Липки прийшли до голови райдержадміністрації з обуренням щодо систематичного недотримання орендарями водних об’єктів правил оренди ставків та відверто хамського ставлення до односельців.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Також під час прийому громадян було порушено ряд питань, що стосувалися ремонту доріг комунального і державного значення, надання матеріальної допомоги тощо.

На порушені питання мешканці громади отримали відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ