ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

19 грудня 2018
Переваги реформи очевидні: медзаклади Рівненщини діляться історіями успіхів

Національна кампанія з вибору лікаря «Лікар для кожної сім’ї» розпочалась у квітні в усіх регіонах країни, а з 1 липня заклади «первинки» розпочали переходити на нову форму фінансування.

Розповідаємо про заклади, які приєдналися до реформи одними з перших.

Гощанський ЦПМСД: «Можемо собі дозволити»

У КНП «Гощанський районний ЦПМСД» закупили гематологічний аналізатор крові. Це дороговартісний прилад, що робить швидкі та точні аналізи крові. Такий подарунок під ялинку зробили за кошти НСЗУ, розповідає головний лікар закладу Тетяна Поліщук. У лікувальному закладі, де досягли понад 72% підписаних декларацій між пацієнтом та лікарем, можуть собі таке дозволити.

«Ще за кошти НСЗУ ми придбали швидкі тести, аналізатор сечі. У планах купити УЗД апарат - портативний, щоб можна було взяти та поїхати у будь-яку амбулаторію. На сьогодні у Центрі працює 17 лікарів. У десяти з них оплата праці зросла вдвічі. Решта ще не досягла відповідного максимуму декларацій, однак працює над їхнім підписанням. Медсестри теж мають збільшений дохід, адже тепер лікар та медична сестра – це справді злагоджена команда однодумців», - зазначає Тетяна Поліщук.

При обчисленні збільшеного заробітку враховували кількість декларацій, категорію та стаж. Наступного року у Центрі планують ще раз збільшити зарплату.

Отримують збільшену заробітну плату і лікарі КНП «Зарічненський ЦПМСД»

Заклад теж з 1 липня напряму фінансується Національною Службою здоров’я України.

«Дев’ятеро лікарів первинки, а це – сімейні лікарі, терапевти та педіатри – набрали максимальну кількість пацієнтів і отримують по 16 тисяч гривень. Окрім того, до кінця року тут мають придбати медичне обладнання на 180 тисяч гривень. Це будуть два апарати ЕКГ та інше необхідне медичне обладнання», - ділиться планами директор КНП «Зарічненський ЦПМСД» Михайло Машталяр.

Вдвічі більше коштів на свій заклад має і Рокитнівський ЦПМСД

 

«Якщо раніше Рокитнівський район отримував 1 млн. 200 тисяч грн. медичної субвенції, то зараз на один мільйон більше. Це стало можливим після підписання місцевим ЦПМСД угоди про співпрацю з НСЗУ. Переваги реформи очевидні. У лікарів очі світяться і це добре», - каже голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір.

 

Наразі три лікарі у КНП "Рокитнівський районний ЦПМСД” отримують зарплату від 13 до 15 тисяч. Решта працює над збільшенням підписаних декларацій. Нині тут підписано майже 56% декларацій».

«На сьогодні Рівненщина входить у п’ятірку областей-лідерів за всіма напрямами медичної реформи. І це завдяки тим, хто з розумінням поставився до реформи, - розповідає профільна заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. – І якщо цей рік був пілотним у сфері медицини, то вже 2019 рік чекає вже більше новацій. Зокрема, старого механізму фінансування (субвенції) для «первинки» не буде. Тому усі повинні укласти договір з НСЗУ, щоб отримати кошти за моделлю «гроші йдуть за пацієнтом».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю