ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

17 грудня 2018
В Гощі запрацював «Open Hub» для бізнесу

У Гощі презентували черговий креативний проект

 

Цього разу – це платформа для розвитку підприємництва «Open Hub». Тут планують проводити заходи, що мають стимулювати малий та середній бізнес, а також його неформальної освіти.

На відкритті хабу побували заступники голови ОДА Ігор Тимошенко та Олександр Корнійчук.

«Громада подала свою ініціативу на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Зазвичай на ньому підтримують тверді проекти – це майданчики, ремонти шкіл тощо. Ці ініціативи важливі, але стосуються вони конкретного населеного пункту. Ідея створення «Open Hub» сприймалася з певним скептицизмом. Проте, насправді, це не так. Адже у хабі проводитимуть різноманітні мотиваційні заходи, що сприятимуть розвитку території. Прикладом аналогічного проекту може бути «Креативний простір» на базі НУВГП. Тут народилися сотні ідей та проектів», - зазначив Ігор Тимошенко.

У результаті перемоги на конкурсі проект гощанців отримав із обласного бюджету майже 150 тисяч гривень, ще близько 50 тисяч співфінансували з громади. За ці гроші вдалося відремонтувати приміщення придбати меблі та сучасну техніку.Тож тепер воно стало сучасним та функціональним.

Проте, головне, що приміщення не буде пустувати, каже голова Гощанської селищної ради Микола Панчук:

«У Гощі розвивається великий бізнес. Підтримка необхідна малим та середнім підприємцям, щоб вони мали змогу конкурувати на ринку. Тому ми їх залучатимемо до заходів, що відбуватимуться в просторі «Open Hub» для того, щоб познайомити із новим видом економіки – креативним. Працюватимуть тут й громадські організації».

І вже цього тижня в хабі запланували форуми, семінари, тренінги на тему підприємництва, його створення, представлення бренду кампанії в соціальних мережах, сучасні технології для залучення клієнтів.

Нагадаємо, цього року на обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад перемогу здобули 19 ініціатив на суму 2,1 млн грн.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю