ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

14 грудня 2018
В районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що сталася на реакторі четвертого блоку 26 квітня 1986 року.

Тоді у 30-кілометрову зону почали прибувати спеціалісти для проведення робіт на аварійному блоці. Пізніше усіх цих людей назвали ліквідаторами. Аж через 7 місяців після аварії над блоком було встановлене так зване укриття, а 14-те грудня визначили днем вшанування ліквідаторів. Відзначали цю дату і в Гощанському районі.

Для того, аби вшанувати жителів району, які ціною власного життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, біля пам’ятного знаку «Увіковічення пам’яті героїв-пожежників та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи» відбулась церемонія покладання квітів.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

З вертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук зазначив, що аварія, яка сталася 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала найбільшою екологічною і техногенною катастрофою в історії людства. І саме Україні судилося нести цей важкий хрест ось уже впродовж 32 років… За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, які лишила по собі ця аварія. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їх подвиг неможливо переоцінити. Їх героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Участь в події також взяли, заступник голови районної ради Валентин Бедричук, заступник Гощанського селищного голови Юрій Сульжук, представники установ та організацій району.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Хвилиною мовчання згадали тих, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив неоціненний внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

До підніжжя пам’ятного знака загиблим героям-пожежникам та ліквідаторам Чорнобильської катастрофи було покладено квіти.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю