ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

5 грудня 2018
За тиждень якість питної води в райцентрі покращиться

У цьому запевнили представники Рівнеоблводоканалу, під час зустрічі з головою РДА Юрієм Ковальчуком.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

На зустрічі з питань якості питної води були присутні керівник групи реалізації проекту «Комплексна модернізація систем централізованого водопостачання та водовідведення Рівненської області в межах балансової належності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Анатолій Чабан, начальник Служби водопровідно-каналізаційного господарства Гощанського району Валерій Довгалюк, заступник Гощанського селищного голови Юрій Сульжук, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку РДА Оксана Чучман та редактор районної газети «Рідний край» Ірина Повар.

Як стало відомо, у пробах води із мережі водопостачання, представники управління Держпродспоживслужби в Гощанському районі знайшли перевищення допустимого рівня заліза більш, ніж удвічі.

За словами Анатолія Чабана, питання знезалізнення питної води у Гощі стоїть на контролі керівництва облводоканалу. Вже розроблені відповідні заходи, на які передбачені необхідні кошти. Вже відзавтра розпочнуться ремонтні роботи по заміні фільтрів та окремих елементів системи. За тиждень якість питної води суттєво покращиться.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Представник облводоканалу Анатолій Чабан запевнив, що на період ремонтних робіт на станції знезалізнення водопостачання не припинятиметься, і споживачі не відчують незручностей.

Результати проведеної роботи будуть розглянуті на робочій нараді при голові РДА 14 грудня.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ