ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

5 грудня 2018
Звернення голови РДА Юрія Ковальчука з нагоди Дня волонтера

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація. 

 

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Дуже приємно, що жителі Гощанського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен мешканець Гощанщини вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Значний внесок у допомогу учасникам АТО здійснюють працівники установ та організацій району, фермерські господарства, сільськогосподарські товариства та підприємці. Кошти спрямовуються на придбання необхідного спорядження, продуктів харчування та одягу.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю.

Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні ООС воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею.

Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе!

 

З повагою

голова РДА Юрій КовальчукАрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ