ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

21 листопада 2018
В районі відзначили п’яту річницю Революції Гідності

Сьогодні, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день - вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

 

Керівництво району, учасники Революції Гідності, представники трудових колективів установ та організацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, військовослужбовці, родичі загиблих учасників АТО, духовенство та жителі району взяли участь у мітингу-реквіємі «Україна – країна нескорених», присвяченому Дню Гідності та Свободи.

 

До присутніх з промовою звернувся голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук. Він зазначив, що Євромайдан об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.  

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Під час мітингу присутні вшанували пам'ять «Небесної сотні» та учасників АТО, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави, хвилиною мовчання, та поклали квіти до наріжного каменю, на місці якого буде встановлено пам’ятник героям визвольних змагань - воїнам УНР та УПА, Небесній Сотні та учасникам українсько-російської війни.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Потому учасники мітингу переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила» та ознайомились з виставкою «Небесна Сотня у вирій полетіла» у актовій залі районного центру дітей, юнацтва та молоді.

 

Голова РДА Юрій Ковальчук висловлює вдячність організаторам пам’ятних заходів (працівникам районного об’єднання культури і дозвілля та центральної районної бібліотеки), а також усім небайдужим, хто своєю присутністю засвідчив повагу патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю