ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

16 листопада 2018
У Гощі виготовлятимуть справжні сири

Нещодавно створений сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ГориньДАР» вже встиг завоювати прихильність населення району.

Адже тут здійснюють закупівлю молока в господарствах населення Гощанського та Острозького районів за порівняно високою вартістю 5-5,2 грн. за базисний літр молока.

 

Незважаючи на те, що підприємство ще досить молоде, воно має дуже амбітні плани, це – переробка молока, виготовлення кисломолочних виробів, сметани та різноманітних сирів під брендом «Гощанська долина сиру».

Особливістю виробництва є його натуральність, тобто у складі готової продукції буде виключно натуральна сировина Для цього встановили відповідне обладнання та вже найближчим часом планують розпочати виробництво.

Аби познайомитись з керівником кооперативу Юрієм Потапчуком, обговорити перспективи та оглянути процес підготовки до повноцінного виробництва, на «ГориньДАР» завітав голова РДА Юрій Ковальчук.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Після ознайомлення з виробничими потужностями кооперативу та обговорення перспектив розвитку, Юрій Ковальчук вручив трудовому колективу СОК «ГориньДар» Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу району та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ