ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

15 листопада 2018
Першокласники у Майкові із задоволенням грають у LEGO BOX

Як впровадили реформу «Нова українська школа», яка передбачає нестандартні підходи, у Майківській ЗОШ І-ІІ ступенів ознайомився голова РДА Юрій Ковальчук.

Цього року першокласників навчатимуть із застосуванням конструктора. Популярний у всьому світі конструктор LEGO завоював прихильність і шести першачків Майківської школи.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

«Граючись і конструюючи, школярі оволодівають простими математичними моделями та алгоритмами, навчаються зосереджуватися, проявляти ініціативу і працювати у команді, - зазначив класний керівник 1-го класу Володимир Клочко.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Цьогоріч у школі завершили заміну вікон на енергозберігаючі, що дало можливість заощаджувати на паливі та зберігати тепло у приміщенні.

Голова РДА Юрій Ковальчук обговорив питання матеріально-технічного забезпечення школи з директором закладу Світланою Тишкун та з сільським головою Галиною Пивоварчук, зокрема, можливості заміни твердопаливного котла на сучасний та більш економний.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ