ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

9 листопада 2018
Жителі Воскодав, Подолян та Мнишина мають право на пільгу при сплаті за воду – голова РДА Юрій Ковальчук

Скасування 100-відсоткової знижки при сплаті за воду спричинило занепокоєння жителів цих сіл. Особливо актуальним це стало при нарахуванні субсидій на сплату комунальних послуг.

Негативний вплив водозабору відчувають жителі і інших населених пунктів, та особливо відчутною є ситуація саме у господарствах жителів Воскодав, Подолян та Мнишина.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук підтримує необхідність надання цих пільг, тому ініціював проведення робочих зустрічей з керівництвом РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» та Рівненським міським головою Володимиром Хомко щодо пошуку шляхів вирішення ситуації, що склалась.

Проте наразі тарифи встановлюються національним державним регулятором, який і скасував надання 100-відсоткової пільги при сплаті за спожиту воду жителям сіл «депресійної лійки» Горбаківсько - Гориньградського водозабору.

9 листопада під час оперативної наради було напрацьовано окремі заходи, які будуть запропоновані для вирішення найближчим часом під час зустрічі в обласній раді.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ