ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

11 жовтня 2018
Юрій Ковальчук ознайомився з роботою шкіл та ФАПів у Жаврові та Бочаниці

11 жовтня голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук провів виїзні прийоми громадян на території Жаврівської та Бочаницької сільських рад. На прийомі побувала 1 особа, яка звернулась з проханням допомогти у працевлаштуванні. Це питання перебуває на виконанні.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

У ході робочого візиту Юрій Ковальчук обговорив питання соціально-економічного розвитку територій. Зокрема, з Жаврівським сільським головою Марією Кравчук голова РДА обговорив питання реконструкції водопровідної мережі та роботи свердловини у селі Глибочок.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

У рамках робочого візиту Юрій Ковальчук відвідав заклади соціальної сфери. Зокрема, відвідав Жаврівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Директор НВК Лариса Ільчук ознайомила гостей з матеріально-технічною базою закладу та створеного власними силами нового освітнього простору для першокласників. А також оглянув кімнати дитсадка з короткотривалим перебуванням дітей п’ятирічного віку «Лелеченька». Ігри, заняття та спілкування у такому середовищі сприятимуть розвитку емоційного інтелекту та інтересу до навчання дітей.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Оглянув голова РДА і Жаврівський ФАП. Тут нещодавно замінили вікна на енергозберігаючі, облаштовано дах з металопрофілю, провели внутрішні роботи та забезпечили необхідними меблями. У перспективі – монтаж фасаду сайдингом.

 

Перебуваючи на території Бочаницької сільської ради, голова РДА Юрій Ковальчук обговорив питання ремонту клубної установи з в.о.Бочаницького сільського голови Юлією Партолюк. Початок ремонтних робіт заплановано вже цієї суботи. У клубі замінять вікна та двері, а також вкриють дах закладу культури металопрофілем.

Юрій Ковальчук відвідав Бочаницький ФАП, а також ознайомився зі створеним новим простором для першокласників і в Бочаницькій школі. Власними силами для наймолодших забезпечили зручне та затишне середовище перебування.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Проте прикро поряд з такими позитивними змінами спостерігати над навчальним закладом національний символ, який взагалі важко назвати прапором. Адже перше, що бачать учні, йдучи до школи – це облізлий та порваний від часу Державний Прапор України. У подібному ж стані український прапор майорить на адмінприміщенні Бочаницької сільської ради.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Більше фото - на сторінці «Гощанська районна державна адміністрація» у мережі «Фейсбук».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"

  

 
Повідомити про незадекларовану працю