ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

11 жовтня 2018
Юрій Ковальчук ознайомився з роботою шкіл та ФАПів у Жаврові та Бочаниці

11 жовтня голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук провів виїзні прийоми громадян на території Жаврівської та Бочаницької сільських рад. На прийомі побувала 1 особа, яка звернулась з проханням допомогти у працевлаштуванні. Це питання перебуває на виконанні.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

У ході робочого візиту Юрій Ковальчук обговорив питання соціально-економічного розвитку територій. Зокрема, з Жаврівським сільським головою Марією Кравчук голова РДА обговорив питання реконструкції водопровідної мережі та роботи свердловини у селі Глибочок.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

У рамках робочого візиту Юрій Ковальчук відвідав заклади соціальної сфери. Зокрема, відвідав Жаврівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Директор НВК Лариса Ільчук ознайомила гостей з матеріально-технічною базою закладу та створеного власними силами нового освітнього простору для першокласників. А також оглянув кімнати дитсадка з короткотривалим перебуванням дітей п’ятирічного віку «Лелеченька». Ігри, заняття та спілкування у такому середовищі сприятимуть розвитку емоційного інтелекту та інтересу до навчання дітей.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Оглянув голова РДА і Жаврівський ФАП. Тут нещодавно замінили вікна на енергозберігаючі, облаштовано дах з металопрофілю, провели внутрішні роботи та забезпечили необхідними меблями. У перспективі – монтаж фасаду сайдингом.

 

Перебуваючи на території Бочаницької сільської ради, голова РДА Юрій Ковальчук обговорив питання ремонту клубної установи з в.о.Бочаницького сільського голови Юлією Партолюк. Початок ремонтних робіт заплановано вже цієї суботи. У клубі замінять вікна та двері, а також вкриють дах закладу культури металопрофілем.

Юрій Ковальчук відвідав Бочаницький ФАП, а також ознайомився зі створеним новим простором для першокласників і в Бочаницькій школі. Власними силами для наймолодших забезпечили зручне та затишне середовище перебування.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Проте прикро поряд з такими позитивними змінами спостерігати над навчальним закладом національний символ, який взагалі важко назвати прапором. Адже перше, що бачать учні, йдучи до школи – це облізлий та порваний від часу Державний Прапор України. У подібному ж стані український прапор майорить на адмінприміщенні Бочаницької сільської ради.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Більше фото - на сторінці «Гощанська районна державна адміністрація» у мережі «Фейсбук».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"