ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

12 червня 2018
Важливі питання соціального спрямування вивчались на засіданні громадської ради

12 червня відбулось чергове засідання громадської ради, яка діє при Гощанській РДА. Провели засідання голова громадської ради Віра Мельник і заступник голови РДА Тарас Гоменюк.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Під час засідання члени громадської ради заслухали інформації представників і керівників різних галузей, а також Гощанського селищного голови щодо найактуальніших питань соціальної сфери й побутового обслуговування населення.

Зокрема спеціаліст відділу освіти, молоді й спорту РДА Іван Гапончук інформував про перебіг процесу оздоровлення дітей пільгових категорій, у тому числі дітей учасників АТО. З метою придбання путівок у санаторно-оздоровчі комплекси для дітей учасників АТО сільські ради закладали в своїх бюджетах певні кошти. Відповідні кошти було передбачено в районному (майже 180 тис. грн) й передано з обласного (119773 грн) бюджетів. Цілком задовольнити потреби охочих відвідати табори відпочинку не вдається через недостатність коштів. Однак лише впродовж першої зміни вже оздоровилось 59 дітей.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Про нові умови призначення субсидій інформувала в.о начальника управління соціального захисту населення РДА Ірина Гуменюк. Вона повідомила, що якщо торік субсидії отримувало понад 7 тисяч власників домогосподарств в районі, то цьогоріч на державну житлову субсидію може розраховувати хіба що половина від цієї кількості.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Виступаючи на засіданні громадської ради, Гощанський селищний голова Микола Панчук розповів про вивезення твердих побутових відходів із смт Гоща. Ця тема не втрачає актуальності, оскільки питання про розміщення санкціонованого сміттєзвалища на території селищної ради так і не вирішено. Але селищна рада не збирається зупинятися і вивчає досвід інших громад, де нині розпочинають працювати лінії з сортування сміття. У Гощі вже встановлено 25 контейнерів для збору пластику. Ще 30 планують встановити найближчим часом.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Начальник відділу освіти, молоді й спорту РДА Олексій Савонік ознайомив членів громадської ради із законодавчими змінами в організації навчання й, власне, роботи освітніх закладів району, а завідувачка Липківської амбулаторії, голова громадської ради Віра Мельник розповіла про процес укладання декларацій між мешканцями району й сімейними лікарями. Вона вкотре наголосила на важливості підписання декларації. Адже без них пацієнти будуть змушені самостійно оплачувати надані їх медичні послуги, а Центр первинної медико-санітарної допомоги не зможе отримати передбачене законодавством державне фінансування, яке безпосередньо залежить від кількості підписаних декларацій. 

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

Актуальні запити на надання пропозицій програм та проектів