ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

30 травня 2018
Прийняті рішення з важливих питань життєдіяльності району

Сьогодні, 30 травня, під головуванням голови районної державної адміністрації Юрія Ковальчука відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли члени колегії, заступник голови районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільські, селищний голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Перед початком засідання Юрій Ковальчук представив новопризначеного заступника начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку райдержадміністрації Процюк Аллу Миколаївну.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Зі станом призначення житлових субсидій в Гощанському районі ознайомила в.о. начальника управління соціального захисту населення РДА Ірина Гуменюк.

У своєму виступі посадовець наголосила, що в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги першочерговим завданням органів влади усіх рівнів є належна підтримка населення під час оплати житлово-комунальних послуг.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

У районі протягом 2017-2018 опалювального періоду житлові субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 7186 сімей на суму 135956,1 тис. грн., що на 119 сімей більше, ніж за 2016-2017 період опалювального сезону.

Основний контингент отримувачів житлової субсидії є сім’ї з дітьми, багатодітні сім’ї, пенсіонери та сім’ї, до складу яких входять особи, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, та непрацюючі особи. Крім того, субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у 2017 році отримало 1252 домогосподарства на суму 3541,1 тис. грн. За січень-квітень 2018 року субсидію на тверде паливо нараховано для 371 домогосподарства на суму 1082,0 тис. грн.

Постійно проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота щодо порядку призначення субсидії. При РДА діє комісія щодо розгляду матеріалів з питань призначення допомог малозабезпеченим сім'ям, субсидій та пільг. Протягом 2017 року було проведено 15 засідань, на яких розглянуто 1046 заяви громадян, з них 678 заяв на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на 1 травня цього року під час 5 засідань було розглянуто 327 заяв громадян з них 209 заяв - на оплату житлово-комунальних послуг.

Незважаючи на навантаження, управління соціального захисту населення у питанні призначення субсидій працює ефективно, - наголосила Ірина Гуменюк.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

У ході засідання про підсумки проведення опалювального сезону 2017-2018 року проінформував начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Леонтій Супрунець. У своєму виступі Леонтій Володимирович зазначив, що управліннями та відділами районної державної адміністрації, установами, підприємствами та організаціями району проведена відповідна робота щодо надійного функціонування систем життєзабезпечення району: водопровідно-каналізаційного, теплового, газового, електричного і житлового господарств в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років.

Опалювальний сезон на об’єктах соціальної сфери району у 2017 році розпочався своєчасно і пройшов без аварійних ситуацій.

Постійний контроль за проходженням опалювального сезону здійснювала робоча група, якою проводився відповідний моніторинг та реагування. Як результат, забезпечено надання споживачам необхідних видів послуг з тепло та водопостачання, водовідведення, утримання житла, електро та газопостачання, досягнуто безперебійного теплопостачання бюджетної сфери району протягом усього опалювального сезону 2017-2018 років.

Питання безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років бюджетних установ та організацій району по забезпеченню їх сталого функціонування, економного використання енергетичних ресурсів та стану розрахунків за спожиті енергоносії систематично аналізувалися та розглядалися на нарадах при голові райдержадміністрації.

Співдоповідали про підсумки опалювального сезону у галузі освіти та культури відповідно начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Савонік та начальник відділу культури і туризму РДА Анатолій Івасюк.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Третім слухалось питання про превентивні заходи працівників поліції щодо запобігання вчиненню кримінальних правопорушень на території Гощанського району. Начальник Гощанського відділення поліції, полковник поліції Анатолій Цідилко акцентував увагу присутніх на основних показниках оперативно-службової діяльності за чотири місяці 2018 року в порівнянні з цим же періодом 2017 року та стану протидії правопорушенням. Зокрема, наголосив на позитивній динаміці зниження рівня злочинності в районі та зростанню кількості розкриттів правопорушень.

Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії та будуть прийняті розпорядження голови райдержадміністрації.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"