ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

11 квітня 2018
Підписано Меморандум про співпрацю в організації великотоннажних перевезень с/г продукції

Сьогодні, 11 квітня, в залі засідань РДА голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, голова районної ради Олександр Поліщук, сільські, селищний голови та керівники агроформувань району підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції територією Гощанського району.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Метою підписання Меморандуму є запобігання руйнації автомобільних доріг загального користування, підтримання їх у належному експлуатаційному стані та ефективне використання автомобільного транспорту для перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції, недопущення втрат вирощеного урожаю.

На основі взаємних інтересів громади району у забезпеченні належного рівня власних соціальних стандартів та інтересів  агропромислових виробників у розвитку власної справи сторони домовились про наступне:

Сторони розвиватимуть співробітництво в розвитку сільської  інфраструктури та її об’єктів;

До основних напрямків співробітництва Сторони відносять здійснення наступних заходів:

- дотримання чинного законодавства України про дорожній рух в частині дотримання швидкісних режимів та погодження маршрутів перевезення великовагових вантажів територіями населених пунктів в денні і нічні години;

- облаштування об’їзних польових доріг для руху великовагових транспортних засобів;

- створення логістичних центрів та майданчиків перевантаження сільськогосподарської продукції;

- обмеження вантажопідйомності автотранспортних засобів відповідно до чинного законодавства України;

- заборона руху транспортних засобів та їх составів з навантаженням фактичною масою понад 40 тонн (навантаження на одну вісь не може перевищувати 8 тонн);

- при замовленні транспорту для перевезень сільськогосподарської продукції використовувати тільки 5-ти осьові автомобілі і контролювати їх завантаженість;

-в разі пошкодження дорожнього полотна та дорожньої інфраструктури з вини сільськогосподарського підприємства проводити поточний ремонт після розгляду  робочою мобільною групою.

З метою виконання положень даного Меморандуму Сторони вступатимуть в договірні відносини одна з одною та/або з третіми сторонами.

З метою забезпечення виконання даного Меморандуму Сторони утворюють  мобільну робочу групу із своїх представників, на яку буде покладено повноваження:

- в разі виникнення проблемних питань оперативно проводити їх виїзні обговорення із залученням сільських, селищного голів;

- здійснювати контроль за вагою вантажу, що перевозиться великоваговими транспортними засобами;

- здійснювати постійний моніторинг стану покриття доріг перед початком та після завершення перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції.

Кожна із Сторін призначить свого повноважного представника для участі в роботі цієї робочої групи, про що повідомить іншу Сторону в письмовому вигляді.

Результатом реалізації даного Меморандуму є збереження існуючої мережі сільських комунальних доріг від руйнування та підвищення безпеки дорожнього руху.

Даний Меморандум набирає чинності з дня підписання всіма Сторонами та буде діяти протягом п’яти років.

Сторони за взаємною домовленістю можуть вносити в даний Меморандум зміни та доповнення, які будуть оформлюватись окремими протоколами і будуть складати невід’ємну частину даного Меморандуму.

У випадку, якщо жодна зі Сторін не повідомить іншу Сторону про намір припинити дію Меморандуму, його дія буде автоматично продовжена на один рік.

Суперечки відносно тлумачення і застосування положень даного Меморандуму будуть вирішуватись шляхом переговорів та консультацій між Сторонами.

Укладено Меморандум у чотирьох екземплярах українською мовою, кожен із яких має однакову силу.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

Оголошено конкурс

"Кращі практики місцевого самоврядування 2018"

 

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік