ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

11 квітня 2018
Підписано Меморандум про співпрацю в організації великотоннажних перевезень с/г продукції

Сьогодні, 11 квітня, в залі засідань РДА голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, голова районної ради Олександр Поліщук, сільські, селищний голови та керівники агроформувань району підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції територією Гощанського району.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

Метою підписання Меморандуму є запобігання руйнації автомобільних доріг загального користування, підтримання їх у належному експлуатаційному стані та ефективне використання автомобільного транспорту для перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції, недопущення втрат вирощеного урожаю.

На основі взаємних інтересів громади району у забезпеченні належного рівня власних соціальних стандартів та інтересів  агропромислових виробників у розвитку власної справи сторони домовились про наступне:

Сторони розвиватимуть співробітництво в розвитку сільської  інфраструктури та її об’єктів;

До основних напрямків співробітництва Сторони відносять здійснення наступних заходів:

- дотримання чинного законодавства України про дорожній рух в частині дотримання швидкісних режимів та погодження маршрутів перевезення великовагових вантажів територіями населених пунктів в денні і нічні години;

- облаштування об’їзних польових доріг для руху великовагових транспортних засобів;

- створення логістичних центрів та майданчиків перевантаження сільськогосподарської продукції;

- обмеження вантажопідйомності автотранспортних засобів відповідно до чинного законодавства України;

- заборона руху транспортних засобів та їх составів з навантаженням фактичною масою понад 40 тонн (навантаження на одну вісь не може перевищувати 8 тонн);

- при замовленні транспорту для перевезень сільськогосподарської продукції використовувати тільки 5-ти осьові автомобілі і контролювати їх завантаженість;

-в разі пошкодження дорожнього полотна та дорожньої інфраструктури з вини сільськогосподарського підприємства проводити поточний ремонт після розгляду  робочою мобільною групою.

З метою виконання положень даного Меморандуму Сторони вступатимуть в договірні відносини одна з одною та/або з третіми сторонами.

З метою забезпечення виконання даного Меморандуму Сторони утворюють  мобільну робочу групу із своїх представників, на яку буде покладено повноваження:

- в разі виникнення проблемних питань оперативно проводити їх виїзні обговорення із залученням сільських, селищного голів;

- здійснювати контроль за вагою вантажу, що перевозиться великоваговими транспортними засобами;

- здійснювати постійний моніторинг стану покриття доріг перед початком та після завершення перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції.

Кожна із Сторін призначить свого повноважного представника для участі в роботі цієї робочої групи, про що повідомить іншу Сторону в письмовому вигляді.

Результатом реалізації даного Меморандуму є збереження існуючої мережі сільських комунальних доріг від руйнування та підвищення безпеки дорожнього руху.

Даний Меморандум набирає чинності з дня підписання всіма Сторонами та буде діяти протягом п’яти років.

Сторони за взаємною домовленістю можуть вносити в даний Меморандум зміни та доповнення, які будуть оформлюватись окремими протоколами і будуть складати невід’ємну частину даного Меморандуму.

У випадку, якщо жодна зі Сторін не повідомить іншу Сторону про намір припинити дію Меморандуму, його дія буде автоматично продовжена на один рік.

Суперечки відносно тлумачення і застосування положень даного Меморандуму будуть вирішуватись шляхом переговорів та консультацій між Сторонами.

Укладено Меморандум у чотирьох екземплярах українською мовою, кожен із яких має однакову силу.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

7 грудня 10.00

засідання Ради регіонального розвитку при Гощанській РДА під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука (зал засідань районного центру дітей, юнацтва та молоді).

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"