ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

7 березня 2018
Голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук прозвітував про виконання в 2017 році делегованих районною радою повноважень

В ході роботи двадцять першої сесії районної ради VІІ скликання голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук прозвітував про виконання в 2017 році делегованих районною радою повноважень.

Голова РДА зупинився на основних питаннях, показниках та пріоритетах, важливих для забезпечення життєдіяльності району та його жителів.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

У ході звіту відмічалось, що забезпечуючи виконання делегованих районною радою повноважень, апарат райдержадміністрації, структурні підрозділи, служби райдержадміністрації розробляли та вносили на розгляд ради цільові програми. Так, протягом 2017 року з районного бюджету проводилося фінансування 23 районних програм (без регіональних та місцевих програм, які виконуються за рахунок коштів передбачених в кошторисах на утримання установ та проведення заходів) на загальну суму 1 млн. 986,8 тис. грн.

 

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

 

У 2017 році ефективно використовувались природні, трудові та фінансові ресурси, що дало можливість забезпечити збалансований економічний і соціальний розвиток території району.

Також було проаналізовано показники окремих галузей, малого та середнього бізнесу, сільськогосподарських виробників та фермерів, напрямки цільового використання надходжень, контроль за їх використанням та залучення інвестицій на розв’язання поточних і перспективних завдань галузей.

Особлива увага зверталась на позитивні зміни, що відбуваються у галузях освіти та культури, сфері охорони здоров’я та соціальному забезпеченні жителів району.

Завершуючи звіт, голова райдержадміністрації зазначив, що проведений аналіз засвідчує якісну реалізацію делегованих радою повноважень визначених статтею 44  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

«Гощанська районна державна адміністрація і надалі тісно співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та відомств, - відмітив Юрій Ковальчук, - з метою, продовження роботи в напрямку збереження власного потенціалу району, відновлення процесів нарощування виробництва, стимулювання інвестиційної діяльності і, основне, недопущення зниження рівня життя жителів району та підтримки соціально вразливих верств населення».

Він подякував за підтримку усім, хто допомагав не лише практичними діями, а й розумінням та конструктивними порадами. Також виразив свою впевненість, що саме від спільних зусиль, значною мірою залежить подальший соціально – економічний та культурний розвиток громад району.

 

ЗВІТ за посиланням: http://www.rv.gov.ua/sitenew/goschansk/ua/publication/content/54906.htmАрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

14 грудня 09.00

 оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука (зал засідань).

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"