ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

3 березня 2018
Про зміни у проходженні державної служби

3 березня керівник апарату райдержадміністрації Ірина Парфьонова провела семінар-навчання щодо змін в роботі структурних підрозділів райдержадміністрації у зв’язку з прийняттям Закону України від 9 листопада 2017 року № 2190-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби».

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів апарату РДА та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Головний спеціаліст відділу правового та кадрового забезпечення апарату РДА Любов Бартманська у своєму виступі, зокрема, зазначила, що у зв'язку із зміною керівника державної служби в райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів потрібно внести зміни у Положення та посадові інструкції. Так, Положення про структурні підрозділи затверджується наказом керівника апарату райдержадміністрації.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Окрім цього Любов Йосипівна наголосила, що черговий ранг у межах відповідної категорії посад присвоюється державному службовцю через кожні три роки з урахуванням результатів оцінювання його службової діяльності. Період перебування державного службовця у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку не зараховується до стажу роботи для присвоєння чергового рангу.

А також проінформувала, у разі якщо в державному органі оголошується конкурс, то державний службовець цього органу для участі в конкурсі подає лише заяву.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

Оголошено конкурс

"Кращі практики місцевого самоврядування 2018"

 

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік