ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

3 березня 2018
Про зміни у проходженні державної служби

3 березня керівник апарату райдержадміністрації Ірина Парфьонова провела семінар-навчання щодо змін в роботі структурних підрозділів райдержадміністрації у зв’язку з прийняттям Закону України від 9 листопада 2017 року № 2190-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби».

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів апарату РДА та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Головний спеціаліст відділу правового та кадрового забезпечення апарату РДА Любов Бартманська у своєму виступі, зокрема, зазначила, що у зв'язку із зміною керівника державної служби в райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів потрібно внести зміни у Положення та посадові інструкції. Так, Положення про структурні підрозділи затверджується наказом керівника апарату райдержадміністрації.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.

Окрім цього Любов Йосипівна наголосила, що черговий ранг у межах відповідної категорії посад присвоюється державному службовцю через кожні три роки з урахуванням результатів оцінювання його службової діяльності. Період перебування державного службовця у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку не зараховується до стажу роботи для присвоєння чергового рангу.

А також проінформувала, у разі якщо в державному органі оголошується конкурс, то державний службовець цього органу для участі в конкурсі подає лише заяву.

Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

14 грудня 09.00

 оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука (зал засідань).

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"