ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

31 жовтня 2016
У районі більш ніж у п’ятеро зросла кількість нарахованих субсидій

Станом на 1 жовтня на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 7358 отримувачів житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та 1102 отримувача субсидії на придбання твердого палива.

 

Це у 5,2 рази більше, ніж за відповідні  періоди минулих років. Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення РДА Роза Колесник на засіданні колегії райдержадміністрації 28 жовтня.

 

Керівник управління також зазначила, що для максимальної зручності демобілізованих, учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих при оформленні пільг на оплату житлово-комунальних послуг та вирішення інших питань у районі організовано прийом необхідних документів за принципом «єдиного вікна». Для отримання пільг та компенсацій звернулося 263 особи з числа учасників АТО, які мають статус учасника бойових дій.

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук позитивно відзначив роботу працівників управління соцзахисту, які працюють у посиленому режимі та забезпечують належний соціальний захист громадян району.

 

 

За підсумками обговорення прийнято рішення колегії. Зокрема, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації: забезпечувати своєчасність виплати державних допомог та постійно проводити роз'яснювальну роботу серед інвалідів та учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції щодо можливості отримання санаторно-курортного лікування.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

7 грудня 10.00

засідання Ради регіонального розвитку при Гощанській РДА під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука (зал засідань районного центру дітей, юнацтва та молоді).

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень районної ради у 2017 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

 

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації на 2018 рік

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"