ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Звіт про результати діяльності районної державної адміністрації


Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за жовтень 2018 року

Протягом місяця першим заступником голови, заступником голови,  керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечувалось виконання плану роботи райдержадміністрації.

Протягом місяця відбулись: перевірки умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім'ях опікунів, піклувальників, усиновителів, прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу; оцінка потреб сімей та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах; перевірка цільового використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини, стану створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей; надання методичної допомоги з питань ведення загального діловодства та діловодства із зверненнями громадян, стану організаційної роботи,  виконавської дисципліни та організації контролю за виконанням документів виконкому Садівської сільської ради; перевірка виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері соціального захисту населення виконкомом Майківської сільської ради.

26 жовтня відбулось засідання колегії Гощанської районної державної адміністрації на під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука за участю членів колегії, керівників структурних підрозділів адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, установ і організацій, сільських, селищного голів. Під час засідання були розглянуті питання: про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 9 місяців 2018 року; про стан обслуговування потребуючих громадян Гощанським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

04 жовтня голова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук спільно з начальником відділу діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян апарату Гощанської райдержадміністрації Ларисою Єремеєвою здійснили робочу поїздку до Бабинської об’єднаної територіальної громади. У ході візиту Юрій Ковальчук обговорив із Бабинським сільським головою Олегом Гречичем стан та перспективи соціально-економічного розвитку підвідомчих територій, пріоритетні завдання на поточний рік. Потому голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук у супроводі провідного спеціаліста з освіти Бабинської сільської ради Галини Мошковської відвідав Бабинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Рясницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Дмитрівську та Підлісецьку філії Бабинської ЗОШ. Під час ознайомлення з освітніми закладами Юрій Ковальчук першочергово звертав увагу на оформлення класів для першачків відповідно до вимог Нової української школи, облаштування комфортного та зручного середовища для перебування учнів, а також готовність освітніх закладів до опалювального періоду. Окрім цього відвідав ФАПи у селах Дмитрівка та Рясники Бабинської об’єднаної територіальної громади. Поцікавився рівнем забезпечення медичними препаратами, кількістю звернень громадян за медичною допомогою та проблемами, які виникають у роботі установи.

05, 12, 19 жовтня в залі засідань РДА під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука проведено оперативні наради з питань економічного та соціального розвитку району за участю заступників голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради Валентина Бедричука, начальників управлінь, відділів і секторів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району.

05, 10 жовтня в приміщенні РДА під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука проведено засідання оргкомітету з відзначення в районі  Дня захисника України та Дня Українського Козацтва.

09 жовтня  у рамках попереджувальної Всеукраїнської акції протесту профспілок освіти в залі засідань Гощанської райдержадміністрації відбулася зустріч освітян району з головою Гощанської райдержадміністрації Юрієм Ковальчуком та його першим заступником Юрієм Ястремським. Після озвучення усіх вимог, у т.ч. до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та об’єднань роботодавців, голова Гощанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Петро Паламарчук передав їх та резолюцію учасників акції голові райдержадміністрації Юрію Ковальчуку. У ході конструктивного діалогу учасників профспілкової акції протесту та влади вдалося досягти домовленості.

16 жовтня в залі засідань Гощанської райдержадміністрації під керівництвом голови Гощанської райдержадміністрації Юрія Ковальчука відбулась нарада з питань функціонування ФАПів за участю регіонального координатора з підтримки реформи охорони здоров’я у Рівненській та Волинській областях Василя Височанського, головного лікаря КНП «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяни Поліщук, сільських, селищного голів та заступника військового комісара – начальник відділу комплектування Гощанського об’єднаного районного військового комісаріату Рівненської області Юрія Івчика (близько 30 осіб). Під час наради, зокрема, обговорено питання: про функціонування фельдшерсько-акушерських пунктів на територіях сільських рад, про реформу в галузі охорони здоров’я та хід підписання  декларації з сімейними лікарями; про підготовку і проведення призову громадян України на військову строкову службу.

18 жовтня голова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук спільно з начальником відділу діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян апарату Гощанської райдержадміністрації Ларисою Єремеєвою здійснили робочу поїздку до Курозванівської сільської ради. У ході візиту Юрій Ковальчук обговорив питання соціально-економічного розвитку території з Курозванівським сільським головою Марією Луцик та відвідав заклади соціальної сфери. Зокрема, Курозванівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., де особисто переконався, що в закладі забезпечено належні умови для виховання та розвитку першокласників, та у готовності закладу до опалювального сезону. А також Юрій Ковальчук відвідав дитячий садок «Капітошка», оглянув приміщення дошкільного закладу, де нещодавно для дітей зробили нову кімнату для відпочинку, та переконався у готовності закладу до зими.

Управлінням соціального захистунаселення райдержадміністрації проводилася: перевірка достовірності поданої для призначення всіх видів соціальної допомоги і субсидій інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог; моніторинг показників заробітної плати та створення нових робочих місць.

За звітний період працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено виїзди в села району з метою проведення соціально-профілактичної та соціально-педагогічної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відділом економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку  райдержадміністраціїпроводився аналіз розвитку галузі тваринництва по сільськогосподарських підприємствах району, стану розрахунків сільськогосподарськими підприємствами району за оренду земельних паїв. Постійно оновлюється електронна база даних земельних ділянок та об’єктів комунальної власності. Здійснюється оновлення дайджесту оголошень про збір проектних пропозицій з посиланням на офіційні сайти грантодавців. Забезпечуються оновлення бази даних закладів торговельного та побутового обслуговування населення район в розрізі населених пунктів сільських, селищної рад. Проводиться системний моніторинг стану розвитку торгівельної галузі в районі.

Відділом державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводилося періодичне поновлення бази даних реєстру виборців.

Відділом з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації надавалася практична допомога суб'єктам звернення при заповненні документів щодо отримання адміністративних послуг.

Проведено наради та засідання комісій з найважливіших питань розвитку району:  оперативні наради при голові райдержадміністрації; нараду з працівниками культури району;  оперативне засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Гощанського району; засідання комісії з питань захисту прав дітей; засідання постійно діючої комісії з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів; засідання комісії з питань розгляду звернень громадян щодо надання матеріальної підтримки учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО та мобілізованим особам; семінар-нарада з уповноваженими особами з питань соціального захисту населення; семінар для працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

30 жовтня в залі засідань райдержадміністрації заслухано звіт начальника  відділу  економічного розвитку, торгівлі,  будівництва та агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Чучман про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 13 березня 2018 року № 164 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у  Гощанському районі на 2018-2020 роки».

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено:заняття центрів районної ради старшокласників; заняття консультпункту районного базового загальноосвітнього навчального закладу з проблем превентивного виховання; районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники»; змагання з футболу в залік Спартакіади школярів району 2018/2019 навчального року; засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів; районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»; змагання з міні-футболу серед дівчат в залік Спартакіади школярів району 2018-2019 навчального року; змагання з футболу в залік Спартакіади школярів району 2018-2019 навчального року; семінар-тренінг вихователів груп закладів дошкільної освіти з короткотерміновим перебуванням дітей; проблемний семінар вчителів художньої культури і мистецтва; спільне засідання атестаційної комісії та науково-методичної ради; семінар-практикум директорів закладів дошкільної освіти та медичних сестер; засідання школи педагогічного досвіду вчителів хімії; засідання комісії з питань практичної психології та соціальної педагогіки; проблемний семінар вчителів музичного мистецтва; майстер-клас Н.Семенович з теми «Використання здоров’язберігаючих технологій у початковій школі».

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено:годину духовності «Душі твоєї доброта» в клубній установі с.Сдове; розважальну програму «Мовою музики говорить весь світ» в центрі народної творчості та дозвіллєвої роботи с.Русивель; урок милосердя «Твори добро на радість людям» в клубній установі с.Дроздів. Народний аматорський хор «Чорнобривці» прийняв участь в обласному фестивалі народного мистецтва «Журавлина», що відбувся в с.Бродниця, Зарічненського району; концертна програма з нагоди 50 – річчя Майківського клубного закладу за участю колективів аматорської творчості центрів народної творчості та дозвіллєвої роботи сіл Русивель, Федорівка; концертну програму до Дня вчителя «Учителю, низький тобі уклін» в клубній установі с.Річиця. Народний аматорський гурт «Терен» прийняв участь у І – му відкритому етно-фольк-фесті «Збериса, мой родоньку…», що відбувся в с.Рокитне Рокитнівського району; урок народознавства «Свято Покрови – день українського козацтва» в клубній установі с.Терентіїв; спортивні змагання «В здоровому тілі – здоровий дух» в клубній установі с.Річиця; концертну програму «А вже Покрова відцвіла» в центрі народної творчості та дозвіллєвої роботи  с.Симонів; розважальна програма «Козацькі забави» в клубній установі с.Подоляни; урок народознавства «Покрова стелить білу скатертину» в центрі народної творчості та дозвіллєвої роботи с.Чудниця; тематичну годину «Козацька держава – наша гордість і слава!» в центрі народної творчості та дозвіллєвої роботи с.Русивель; народознавче свято «Хай живе козацька слава. Хай живе козацький дух» в клубній установі с.Садове; годину спілкування «Рушниковий оберіг» в центрі народної творчості та дозвіллєвої роботи с.Чудниця; спортивні змагання, гра в теніс, шашки в клубній установі с.Терентіїв; годину спілкування «Загально – людські цінності» в клубній установі с. Курозвани; народознавчу годину «Український рушничок – символ мого роду» буде в клубній установі с. Садове; диспут «Шкідливі звички чи життя в своє задоволення?!» в центрі народної творчості та дозвіллєвої роботи с. Русивель.

Масові заходи:

01 жовтня в залі засідань Гощанської райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана за участю заступника голови Гощанської райдержадміністрації Тараса Гоменюка, голови Гощанської районної ради Олександра Поліщука, секретаря Гощанської селищної ради Дмитра Ткачука, голови районної організації ветеранів України Мілії Музичук, ветеранів війни та праці, окремих фольклорних колективів району. Керівники влади району привітали усіх зі святом, побажали міцного здоров’я та довголіття. До уваги присутніх відбувся святкових концерт.

03 жовтня в будинку культури села Горбаків Гощанського району відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти. У заході взяли участь голова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук, голова Гощанської районної ради Олександр Поліщук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Гощанської райдержадміністрації Олексій Савонік, голова профспілкової організації освітян, представники районного відділення поліції, ЗМІ, освітяни району. За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята  кращим працівникам сфери освіти були вручені Почесні грамоти Гощанської районної державної адміністрації, Грамоти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Грамоти відділу освіти, молоді та спорту Гощанської райдержадміністрації, Грамоти районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Музичне вітання присутнім дарували аматорські колективи району, районна школа мистецтв, центральна районна бібліотека та районне об’єднання культури та дозвілля.

09 жовтня біля приміщення Гощанського об’єднаного районного військового комісаріату Рівненської області відбулись урочистості з нагоди осіннього призову юнаків до лав Збройних Сил України. В заході взяли участь заступник голови Гощанської районної державної адміністрації Тарас Гоменюк, представники Гощанського об’єднаного районного військового комісаріату Рівненської області, призовники, батьки, рідні, сільські голови. Під час заходу з вітальним словом виступив Тарас Гоменюк та побажав 8 призовникам гідно виконувати свій військовий обов’язок.

14 жовтня в смт.Гоща відзначили День захисника України, День Українського козацтва та 76-ту річницю створення УПА. Молебень на честь Покрови Пресвятої Богородиці відслужив настоятель Церкви Святого Василія Великого УПЦ КП селища Гоща отець Олег. Після урочистого виконання Гімну України на сцену були запрошені присутні матері загиблих героїв АТО Дмитра Оверчука, Сергія Левчука, Миколи Карнаухова, Володимира Томіліна, Дмитра Козачонка та батько Тараса Гарбарчука. Присутні схилили голови та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих героїв. А «небесні янголята» піднесли матерям вишиті рушники. Зі словами глибокої вдячності за виховання гідних синів голова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук звернувся до матерів загиблих Героїв та щиро подякував їм за їх героїчний подвиг. Також подякував добровольцям та воїнам АТО усіх шести хвиль мобілізації за їхній героїзм та мужність, за те, що дарують можливість жити, радіти та святкувати. Голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, керуючий справами районної ради Олександр Панчук, Гощанський селищний голова Микола Панчук та учасники урочистостей поклали квіти до наріжного каменю, де згодом встановлять пам’ятник захисникам України усіх часів, та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Продовжилося святкування концертною програмою у виконанні кращих аматорських колективів та окремих виконавців району. У їх виконанні звучали українські стрілецькі та повстанські пісні. До уваги гостей свята у селищному парку працівники центральної районної бібліотеки майстерно організували виставку історії українського війська «Воїни», фото локацію, курінь ОУН-УПА, фотовиставку «Обличчя героїв АТО». Водночас у парку була організована виставка військового обладнання. Учасники юнацького осередку «Козаченьки» презентували фото з життя громадської організації «З козаченьків ростуть козаки» та пропонували усім бажаючим тематичну літературу, зокрема, брошуру «Олевська республіка», приурочену 110-річчю засновника УПА «Поліська Січ» Тарасу Бульбі-Боровцю. Окрім цього була представлена виставка стендових моделей вихованців районного центру дітей, юнацтва та молоді, а також ляльок-мотанок та виробів з бісеру, виготовлених руками їх керівників.

18 жовтня у смт.Гощі до Дня боротьби з торгівлею людьми відбулася вулична акція «Хода за свободу» за участю заступника голови Гощанської  райдержадміністрації Тараса Гоменюка, представників апарату та структурних підрозділів Гощанської райдержадміністрації, Гощанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Гощанського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, Гощанської селищної ради, Гощанського районного відділення поліції, громадськість. Головна мета акції - попередити якомога більшу кількість населення про проблему торгівлі людьми та запобігти її розповсюдженню.

26 жовтня у смт.Гоща з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України відбулося покладання квітів та вінків до Обеліску воїнам-гощанцям, які загинули за свободу і незалежність батьківщини, та Меморіалу Слави. У заході взяли участь голова РДА Юрій Ковальчук, голова районної ради Олександр Поліщук, голова районної організації ветеранів України Мілія Музичук, керівники установ та організацій району, сільські, селищний голови. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

26 жовтняголова РДА Юрій Ковальчук та голова районної ради Олександр Поліщук вручили 4 молодим матерям соціальну допомогу при народженні дитини – «пакунок малюка». Юрій Ковальчук привітав родини з поповненням, побажав здоров’я, добробуту, а маленьким новонародженим – щасливого життя і Божої підтримки.

Прийом громадян з особистих питань:

05 жовтня головою райдержадміністрації Юрієм Ковальчуком було проведено прийом громадян з особистих питань. На прийомі побувала 1 особа – питання законності та правопорядку.Питання перебуває на виконанні.

11 жовтняголова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук спільно з начальником відділу діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян апарату Гощанської райдержадміністрації Ларисою Єремеєвою здійснили виїзний прийом громадян у Жаврівській та Бочаницькій сільських радах . На прийомі побувала 1 особа, яка звернулась з проханням допомогти у працевлаштуванні. Це питання перебуває на виконанні. У ході візиту Юрій Ковальчук обговорив питання соціально-економічного розвитку територій з Жаврівським та в.о. Бочаницьким сільськими головами. Юрій Ковальчук відвідав заклади соціальної сфери. Зокрема, відвідав Жаврівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», оглянув кімнати дитсадка з короткотривалим перебуванням дітей п’ятирічного віку «Лелеченька». Оглянув голова РДА і Жаврівський ФАП. Тут нещодавно замінили вікна на енергозберігаючі, облаштовано дах з металопрофілю, провели внутрішні роботи та забезпечили необхідними меблями. У перспективі – монтаж фасаду сайдингом. Юрій Ковальчук відвідав Бочаницький ФАП, а також ознайомився зі створеним новим простором для першокласників і в Бочаницькій школі.

12 жовтня головою райдержадміністрації Юрієм Ковальчуком було проведено прийом громадян з особистих питань. На прийомі побували 2 особи – щодо виплати субсидії на тверде паливо (питання роз’яснено) та підведення водопостачання до будинку (питання перебуває на виконанні).

16 жовтня головою райдержадміністрації Юрієм Ковальчуком було проведено прийом громадян з особистих питань. На прийомі побували 2 особи – щодо надання матеріальної допомоги та вуличного освітлення (питання перебувають на виконанні).

25 жовтня голова Гощанської райдержадміністрації Юрій Ковальчук спільно з начальником відділу діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян апарату Гощанської райдержадміністрації Ларисою Єремеєвою провели виїзний прийом громадян у Бугринській об’єднаній громаді. На прийомі побувало 2 особи з питань забезпечення водопостачання та водовідведення у с.Угільці, вуличного освітлення, нарахування субсидії, ремонту доріг комунального та обласного значення та ін. На усі питання громадяни отримали професійну консультацію. Було вказано на можливі шляхи вирішення кожної окремої проблеми. У ході робочої зустрічі з головою Бугринської ОТГ Сергієм Пилипчуком були обговорені питання подальшого соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, плани та напрацювання. Згодом відвідали Вільгірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад, де директор закладу Олег Ярощук ознайомив гостей з виконаними ремонтними роботами по оновленню фасаду та заміні покрівлі, а також з оновленими умовами навчання 13 першокласників та 6 дошкільнят. Окрім цього оглянули капітально відремонтоване приміщення Вільгірського центру народної творчості та дозвіллєвої роботи, де вже оновили фасад, покрівлю, встановили сучасний твердопаливний повітрогрійний котел, відремонтували глядацьку залу, а також публічно-шкільну бібліотеку, а головне повністю укомплектували матеріально-технічну базу закладів. Згодом посадовці відвідали добровільну пожежну команду ІІІ категорії Бугринської ОТГ, ознайомились з її технічним забезпеченням, спорядженням пожежника та пожежним автомобілем. А також з метою розгляду звернення жительки с.Вільгір щодо зрізання старої тополі, голова РДА Юрій Ковальчук виїхав на місце спільно з керівником Бугринської ОТГ Сергієм Пилипчуком. Задля оперативного вирішення даного питання та недопущення обриву електродротів, які проходять впритул до крони дерева, днями спеціалістами буде зрізано проблемну тополю.

22 жовтня першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Ястремським було проведено прийом громадян з особистих питань. На прийомі побувала 1 особа – щодо надання матеріальної допомоги на лікування дочки (питання перебуває на виконанні).

30 жовтня головою райдержадміністрації Юрієм Ковальчуком було проведено прийом громадян з особистих питань. На прийомі побувала 1 особа – щодо будівництва дороги (питання роз’яснено).

Продовжувала роботу постійно діюча цілодобова «гаряча лінія» голови райдержадміністрації. 

29 жовтня на «гарячу лінію» голови райдержадміністрації звернулася 1 особа щодо належного електропостачання (питання роз’яснено).

Згідно власних планів працювали управління, відділи, сектори та служби райдержадміністрації.

 

 

ЗВІТ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за 2017 рік

 

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за 2016 рік

 

ЗВІТ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за 2015 рік
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю