ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
До відома суб'єктів господарювання


Грантова підтримка малих та середніх підприємств

Програма USAIDУкраїна «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)  розширює Річний програмний запит (РПЗ) - 2019-001 - МОДИФІКАЦІЯ №3.

З 22 квітня 2019 року грантова підтримка малих та середніх підприємств (МСП) поширюється і відтепер діє по всій території України.

Ключові зміни: «Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу. Ми приймаємо заявки з усіх регіонів України».

Програма націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

Програма відкрита для грантових заявок від всіх галузей економіки. Однак, особлива увага приділяєтья роботі в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.

Програма USAID КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань:

- збільшення обсягу інвестицій в українські МСП;

- збільшення обсягів продажів МСП;

- створення постійних робочих місць у відповідному секторі;

- та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги дорівнює двом місяцям. Цей термін може бути змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грантові спеціалісти програми допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього річного запиту надсилати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org

Дедлайнподачі заявок - 29 лютого 2020 року.

Повний текст документу разом з формою концепції грантового проекту можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y

 

 

До уваги суб’єктів підприємництва!

                                      Оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2019 рік

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації продовжено прийом документів на конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2019 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів.

Право на одержання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, передбачених в обласному бюджеті відповідно до Програми, за рішенням конкурсної комісії може надаватись суб’єктам малого і середнього підприємництва, які:

- розробили або реалізують проект, який передбачає: впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт);

- отримали цільовий кредит в банку для реалізації проекту.

До участі у конкурсі не допускаються суб’єкти підприємницької діяльності або їх участь у конкурсі може бути призупинена, якщо вони:

- не є суб’єктами малого і середнього підприємництва;

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство, перебувають у стадії припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;

- мають заборгованість перед бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- здійснюють виробництво зброї, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обмін валют та надання в оренду нерухомого майна;

- отримують фінансову підтримку для реалізації поданого до участі у конкурсі інвестиційного проекту за іншими бюджетними програмами та реалізовують проекти за участю коштів міжнародних фінансових організацій;

- подали недостовірну інформацію про проект, фінансовий стан.

Для участі у конкурсному відборі суб’єктами малого і середнього підприємництва подаються такі документи:

- заява на участь у конкурсі за формою, що додається;

- коротка довідка суб’єкта господарювання щодо фінансово-господарської діяльності та перспективи розвитку;

- бізнес-план проекту, який містить такі розділи: короткий опис проекту (резюме); характеристика об’єкта та продукції (послуги) за проектом; аналіз ринку та конкурентів, план маркетингу; план і структура виробництва (надання послуг); організаційний план і управління проектом; оцінка ризиків; фінансовий план проекту;

- копія фінансового звіту (декларації) за останній рік і останній звітний період;

- довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, з виплати заробітної плати, а також про відсутність простроченої заборгованості за користування кредитом (позикою);

- копія договору, завірена банком, який видав кредит (позику), або нотаріально засвідчена копія договору. У разі надання кредиту (позики) фінансовою установою, яка є нерезидентом України, подаються передбачені чинним законодавством України документи відповідних установ Національного банку України;

- прогнозний помісячний графік сплати відсотків та погашення суми кредиту (позики) на весь період користування.

Прийом документів здійснюєтьсядепартаментомекономічногорозвитку і торгівлі облдержадміністрації – організатором конкурсного відбору: з понеділка по четвер – з 0900 до 1815 год., в п’ятницю з 0900 до 1700 год. (обідня перерва: з 1300 до 1400 год.) за адресою: місто Рівне, майдан Просвіти, 1, кабінет 402 до 29 березня 2019 року.

Довідкову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати за номером телефону: 695-215 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net

 

До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.02.2018 №103 прийнято «Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2018 – 2020 роки», яка затверджена рішенням обласної ради від 16.03.2018 № 863.

Відповідно до заходів даної Програми в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів.

Умови та механізм фінансової підтримки визначає Порядок, який затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16.04.2018 № 223 «Про Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва».

Детальніше можна ознайомитися на сайті Рівненської обласної державної адміністраціїhttp://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/catalog/item/7901.htm

У разі зацікавленості прохання звертатись:

- відділ економічного розвитку, торгівлі, будівництва та агропромислового розвитку райдержадміністрації (смт.Гоща, вул.Незалежності,72, тел.(03650) 2-25-81;

- департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (м. Рівне, майдан Просвіти,1, каб.402, тел./факс (0362) 695-215, e-mail: mp-ekon@ukr.net).

 

До відома суб’єктів господарювання району

Відповідно до ст. 296.10 Податкового кодексу України, у разі перевищення платниками єдиного податку – фізичними особами, в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов'язковим.

 

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, і продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку.

Норми п. 296.10 ПКУ не поширено на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. затверджено постановою КМУ від 16.03.2017 р. № 231., які застосовують РРО не залежно від обсягу отриманого доходу.

Для фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку доходом є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій),  матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ (п. 292.1 ПКУ). У п. 292.3 ПКУ встановлено, та  вартості безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).

Водночас у разі здійснення розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) лише в безготівковій формі шляхом перерахування покупцем коштів із поточного рахунка на поточний рахунок ФОПа або внесення покупцем коштів до банку для подальшого їх перерахування на поточний рахунок ФОПа потреби у використанні РРО не виникає.

 

 

До відома населення та суб’єктів господарювання району!

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги з питань захисту прав споживачів на базі Рівненського обласного контактного центру створено консультаційно - інформаційну службу «гарячої лінії» з питань захисту прав споживачів.

«Гаряча лінія» діє на підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 14 плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, розпорядження голови облдержадміністрації від 05.03.2018 № 159 «Про створення консультаційно - інформаційної служби «гаряча лінія» з питань захисту прав споживачів».

Телефонний номер «гарячої лінії» 0800500078.

Адреса електронної пошти 400800@ukr.net
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю